Angelo Skate Away Indir (Build 2471641)

Angelo Skate Away Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Angelo Skate Away 26 Ocak 2018’de serbest bırakıldı

Oyun hakkında

Angelo’nun dünyasında döngü yapın! Destansı ve zorlu bir kaykay oyunu! Angelo – Skate Away, popüler dizi Angelo Rules’a dayanan yepyeni bir oyundur! Bu destansı kaykay oyununda Angelo, Lola, Sherwood ve daha birçok karakteri oynayın. Eğlenceli ve edinmesi kolay bir platform oyununda şehir, okul, macera bölgesi veya kaykay parkı gibi ikonik ortamlarda kaymanın tadını çıkarın. Cupcakes toplayın ve bunları yeni seviyelerin, karakterlerin, şapkaların, tahtaların ve numaraların kilidini açmak ve benzersiz bir patenci olmak için kullanın!

Angelo Skate Away’i İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Angelo Skate Away indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Angelo Skate Away’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Angelo Skate Away klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Angelo Skate Away ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Angelo Skate Away Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! .Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Çift Çekirdekli 6600, 2,4 GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Intel 4400, GeForce GTX 280, AMD Radeon HD 7750
 • Depo: 510 MB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: Oyundan tweet atmak için internet bağlantısı gerekir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin