Ancient Gods Indir

Antik Tanrılar Ücretsiz İndir PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Antik Tanrılar 19 Kasım 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Artık çok sayıda karakteri kontrol etmek ve çok sayıda rakiple karşılaşmak gibi bir baş ağrınız olmayacak, sadece elinizdeki kartlara odaklanın ve yol boyunca meydana gelen olaylarda mükemmel kararlar alın. Tanrı koleksiyonunuzu çağırın ve tamamlayın. Sınıf sistemi, giydiğiniz güverteyi belirler ve bu süreçte öğrendiğiniz beceriler size çeşitli kombinasyonlar oluşturma özgürlüğü verir.

Antik Tanrıları İndirin ve Yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Antik Tanrılar indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Eski Tanrılara Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
  4. Antik Tanrılar klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Antik tanrılar ücretsiz indir.

Antik Tanrıları doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8 / 8.1, 10
  • İşlemci: 2.0 GHz
  • Depolamak: 2 GB RAM
  • Grafik: 1 GB video belleği
  • Depolamak: 1 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin