An Outcry Indir


Doğrudan bir bağlantı aracılığıyla önceden yüklenmiş olarak gelen Outcry tarafından ücretsiz olarak indirilebilen bir PC oyunu. An Outcry 5 Ocak 2022’de yayınlandı.

Oyun hakkında

An Outcry, RPG Maker 2003’te yapılmış, anlatı ağırlıklı, metin ağırlıklı bir korku RPG’sidir. Viyana’da bir apartman kompleksinin dördüncü katında beş kişi yalnız hayatlarını sürdürüyor. Kapı 3’ün arkasında, 25 yaşındaki tuzağa düşmüş bir adam olan Adsız yaşıyor: sigara içen, bisiklet, kitap ve müzikle ilgilenen, şiddetli korku ve yoksulluğun pençesinde. Şans eseri, bir kader gecesinde, İsimsizler kendilerini dairelerinden kilitlediler ve sizin ellerinize teslim edildiler. 14 Ekim 2017 gecesi sıradan bir gece değildi – Şiddetli bir uzaylı kanat çırpışı havayı duman kokusuyla doldurdu ve yıldızları mürekkepli bir çürümeyle kapladı. Gölgeler üzerlerine yaklaşırken isimsizleri güvende tutmak senin görevin. Hayatta kaldıklarından emin olun; Yolunuzu dikkatli seçin.

Bir haykırış nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. An Outcry indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to An Outcry” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. An Outcry klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Bir Çığlık Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantıyla An Outcry ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP/Vista/8/10
  • İşlemci: MMX Pentium® 450MHz
  • Hatırlatma: 32MB RAM
  • Kamp: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin