Among Trees Indir

Ağaçlar Arasında Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Ağaçlar Arasında 10 Kasım 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Sık ormanlardan karanlık mağaralara kadar uzanan canlı, renkli bir dünyayı keşfedin. Bölmeniz sizinle birlikte büyür: Yemek pişirme, bahçe işleri, el işleri ve dikiş dahil olmak üzere ek oyun mekaniklerinin kilidini açmak için yeni odalar inşa edin. Seranızda hassas (ve lezzetli) bitkiler bulundurun. Daha iyi besin değerleri için çiğ yiyin veya güveç yapın. Tehlikeli hayvanlar ormandaki bazı alanlarda dolaşıyor. Mümkünse mesafenizi koruyun. Vahşi doğa tehlikeli olsa da, bu yeni arkadaşlar edinemeyeceğiniz anlamına gelmez. Av bulmak için besleyebileceğiniz, evcilleştirebileceğiniz ve eğitebileceğiniz bir tilki evcil hayvanı edinin.

Ağaçların altına indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Ağaçlar Arasında indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ağaçların Arasına Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Ağaçlar Arasında klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ağaçlar arasında Ücretsiz indir

Ağaçların Arasında ücretsiz indirmeyi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri)
 • İşlemci: Intel Core i5-2400 veya AMD FX-6300 veya eşdeğeri
 • Depolamak: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 670 veya AMD R9 270
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolamak: 3 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin