Among Trees Indir (v0.5.41)


Ağaçlar Arasında Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiştir. Ağaçlar Arasında 10 Kasım 2021'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Yoğun ormanlardan karanlık mağaralara kadar canlı, renkli bir dünyayı keşfedin. Kabininiz sizinle birlikte büyür: Yemek pişirme, bahçe işleri, işçilik ve dikiş dahil olmak üzere ek oyun mekaniklerinin kilidini açmak için yeni odalar inşa edin. Seranızda narin (ve lezzetli) bitkileri besleyin. Daha iyi besin değerleri için çiğ yiyin veya güveç yapın. Tehlikeli hayvanlar ormanın bazı bölgelerinde dolaşıyor. Mümkünse mesafenizi koruyun. Vahşi doğa tehlikeli olsa da, bu yeni arkadaşlar edinemeyeceğiniz anlamına gelmez. Besleyebileceğiniz, evcilleştirebileceğiniz ve av bulmanıza yardımcı olması için eğitebileceğiniz bir tilki evcil hayvanı edinin.

Ağaçların altına nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Ağaçlar Arasında indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ağaçlar Arasına Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Ağaçlar Arasında klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

ağaçların altında ücretsiz indir.

Doğrudan bağlantı ile Ağaçlar Arasında ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri)
 • İşlemci: Intel Core i5-2400 veya AMD FX-6300 veya eşdeğeri
 • Hatırlatma: 8 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 670 veya AMD R9 270
 • DirectX: sürüm 11
 • Depo: 3 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin