Amnesia: Rebirth Indir

Amnesia: Rebirth Free Download PC Game Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Amnesia: Rebirth 20 Ekim 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Nefes alamıyorsun. Yaratık sadece birkaç santim uzakta. Tek amacı – terörünüzden beslenmek. Ve böylece karanlıkta eğilirsiniz ve ortaya çıkan korkuyu durdurmaya ve içinizde ne olduğu konusunda sessiz kalmaya çalışırsınız. “Seni tanıyorum. Neler yapabileceğini biliyorum.” Amnesia’da: Yeniden doğarsın Tasi Trianon’sun ve Cezayir çölünün derinliklerinde uyanın. Günler geçti. Nerelerdeydin? Ne yaptın? Diğerleri nerede? Yolculuğunuzun izini sürün, paramparça olmuş geçmişinizin parçalarını bir araya getirin. Sizi yutmakla tehdit eden amansız dehşetten kurtulmak için tek şansınız bu. “Kendinize öfkelenmeyin, korkmanıza izin vermeyin.” Zamanı geldi. Tasi’nin yerine adım atın ve onları kişisel korku ve acılarından geçirin. Çorak bir arazide mücadele ederken, kendi umutlarınız, korkularınız ve acı pişmanlıklarınızla da mücadele etmelisiniz. Yine de adım adım devam etmelisiniz. ve eğer başarısız olursan her şeyi kaybedeceğini bil.

 • Birinci şahıs anlatı korku deneyimi
 • Çevreyi keşfedin ve geçmişlerini ortaya çıkarın.
 • Önünüze çıkan bulmacaların üstesinden gelin.
 • Sınırlı fiziksel ve zihinsel kaynaklarınızı dikkatlice yönetin.
 • Korkunç yaratıklarla tanışın ve onlardan kaçmaya yardımcı olmak için zekanızı ve dünya anlayışınızı kullanın.

Amnesia’yı İndirin ve Yükleyin: Rebirth

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Amnesia: Rebirth indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Amnesia.Rebirth.zip” e tıklayın. (Bunu yapmak için alabileceğiniz WinRAR’a ihtiyacınız var Buraya).
 4. Amnesia: Rebirth klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları varsa, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Amnesia: Rebirth ücretsiz indirme

Amnesia: Rebirth Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR !!. Txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10, 64 bit
 • İşlemci: Core i3 / AMD FX 2,4 GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: OpenGL 4.0, Nvidia GTX 460 / AMD Radeon HD 5750 / Intel HD 630
 • Kamp: 35 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.