Alone In The Office Indir

Alone In The Office Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Alone In The Office, 23 Nisan 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Ofiste tek başına, birinci şahıs hayatta kalma korku oyunudur. Belgeleri imzalamanız, ışıklara dikkat etmeniz ve her zaman açık olduklarından emin olmanız gerekir. Ve seni kovalayacak canavarı atlatmalısın. Gece hayatta kalmak için akıllı telefonunuzu ve el fenerinizi akıllıca kullanmalısınız. Ev işlerini halletmek zorunda olan bir ofis çalışanı olarak oynuyorsunuz. Son belgeler üzerinde çalışırken garip sesler duyuyorsunuz. Bu nasıl olabildi? Ofiste yalnız olduğunuzdan oldukça eminsiniz. Ofiste çalışan tüm insanlar çoktan ayrıldı. Ne olacağını görmeye karar veriyorsun. Ofiste dolaştıktan sonra şüpheli bir şey bulamadınız ve işe geri döndünüz. Bir süre sonra ışıklar aniden söndü. Size daha da yaklaşan bir sürünen ses. Vücudunuz titrer, akıllı telefonunuzu sıkıp beklersiniz, Tanrı bilir ne olur. Gece başlıyor.

Ofiste tek başına nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Alone In The Office indirmeyi bitirdikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Ofiste Alone To Alone” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Buraya).
 4. Alone In The Office klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Ofiste tek başına Ücretsiz indir

Alone In The Office’i doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7, 8, 10×64
 • İşlemci: Intel Core ™ Duo veya daha hızlı
 • Hafıza: 4096 MB RAM
 • Grafik: OpenGL 3.0 uyumlu grafik kartı
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 2048 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin