All That Remains: A story about a child’s future Indir (v3.1)

Geriye Kalan Her Şey: Bir Çocuğun Geleceği Hakkında Bir Hikaye Doğrudan Bağlantıda Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Geriye Kalan Her Şey: Bir Çocuğun Geleceğine Dair Bir Hikaye 1 Ağustos 2019’da yayınlandı.

Oyun hakkında

Daha önce hiç yaşamadığınız kendi çocukluğunuzun yolundasınız. Kendi günlüğünüzden henüz yazmadığınız günlük girişlerini bulacaksınız. Bir akşam annesi onu yatağa çağırana kadar günlüğüne ilk girişi yazan 10 yaşında bir kız olarak oynuyorsunuz. Yatıyor ve uykuya dalıyor. Çayırlar ve ağaçlarla dolu bir adada uyanır. Gece ve gökyüzü açık, böylece yıldızlı gökyüzünü görebilirsiniz ve dolunay tüm manzarayı aydınlatıyor. Oraya nereden ve nasıl geldiğini merak ediyorsun ve sonra kız annesini çağırıyor ama tabii ki onu duyamıyor. Şimdi adayı keşfetme yolunda. Görünüşe göre kendi çocukluğundan, çocukluğunun farklı kısımlarını anlatan bir dizi sayfa bulur. Ne kadar çok web sitesi bulursa, kim olduğu ve önümüzdeki 8 yıl içinde hayatının nasıl değişeceği hakkında o kadar çok fikir edinir. Komik ve güzel anlar yaşar, aynı zamanda kötü ve üzücü anlar da yaşar. Sayfalar, yazmayı bitirmeden şimdi okuma özelliğiyle, önümüzdeki 8 yıl boyunca yazacağı kendi günlüğünün parçaları gibi görünüyor. Bir noktada tüm sayfaları buldu ve hikaye bitti. Artık geleceğini ve ne olacağını biliyor. Önünde bir yatak belirir ve o uzanır. Annesiyle arasında, bazı şeylerin neden böyle olduğu anlaşılabilen küçük bir diyalog gelişir.

Geriye Kalan Her Şey Nasıl İndirilir ve Kurulur: Bir Çocuğun Geleceği Hakkında Bir Hikaye

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Geriye kalan her şey: Bir çocuğun geleceği hakkında bir hikaye indirildiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Kalan her şeyden alıntı: Bir çocuğun geleceği hakkında bir hikaye” seçeneğine tıklayın. burada).
 4. Kalan Her Şey: Bir Çocuğun Geleceği Hakkında Bir Hikaye klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Geriye kalan tek şey: Bir çocuğun geleceği hakkında bir hikaye Ücretsiz indir

Geriye Kalan Her Şey: Bir Çocuğun Geleceğinin Hikayesi’ni başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Doğrudan bağlantı ile ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10 (32 bit)
 • İşlemci: Intel Core i3-2120 (3.3 GHz) / AMD FX-4100 X4 (3.6 GHz)
 • Hatırlatma: 4 GB RAM
 • Grafik: 2 GB, GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 5 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin