Aliens Vs. Predator Indir

Aliens Vs. Predator Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Aliens Vs. Predator, 16 Şubat 2010’da yayınlandı

Oyun hakkında

AvP, en popüler bilim kurgu karakterlerinden ikisi arasındaki efsanevi savaşı FPS hayranlarına getiriyor ve üç olağanüstü tek oyunculu kampanyanın yanı sıra saatlerce benzersiz 3 yönlü çok oyunculu oyun sunuyor. Freya’s Prospect’in lanet olası kolonisinin etrafındaki ölümcül ormanlarda ve bataklıklarda hayatta kalırken, avlanırken ve avlanırken tüm yeni ve heyecan verici birinci şahıs oyunlarını deneyimleyin. Evrendeki en ölümcül tür olarak, uzaylı size bir kabus olarak oynama fırsatı sunuyor – karanlıktaki canavar sayısız başkalarıyla birlikte, çelik bir tuzak gibi çeneleri ve bıçak gibi pençeleri ile öne çıkıyor. Bir dizi benzersiz 3 yönlü çevrimiçi modda her tarafı birbirine karşı oynayın ve çok oyunculu oyunun belirleyici anlarından birini yeniden keşfetmek için dişten tırnağa geçin.

Manuel

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Aliens Vs. Predator indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Aliens vs. Predator.zip” e tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Aliens Vs. Predator klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki programları yükleyin.

Aliens Vs. Predator ücretsiz indirme

Aliens Vs. Predator’ı doğrudan bağlantıyla ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows XP / Vista
 • İşlemci: 3.4 GHz Intel Pentium 4 veya eşdeğer işlemci
 • Hafıza: 1 GB sistem RAM (XP) / 2 GB sistem RAM (Vista)
 • Grafik: DirectX 9.0c uyumlu grafik kartı, 128 MB RAM (NVIDIA 7900 veya üstü, ATI X1800 veya üstü)
 • Hard disk: 16 GB boş sabit disk alanı
 • DirectX®: DirectX 9.0c

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.