Aliens: Colonial Marines Collection Indir (v1.0.210.751923 & ALL DLC’s)


Aliens: Colonial Marines Collection Direct Link'te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu. Aliens: Colonial Marines Collection 14 Ekim 2016'da yayınlandı

Oyun hakkında

Siz ve arkadaşlarınız galaksideki en ölümcül katillersiniz. Kolorduda harika bir gün daha. Kemerini bağla, asker! Aliens ™: Colonial Marines'e hoş geldiniz. Borderlands ve Brothers In Arms'ın eleştirmenlerce beğenilen ve hayranların tercih ettiği geliştiricileri Gearbox tarafından yaratılan siz ve arkadaşlarınız galaksideki en kötü askeri birlik olacaksınız – ABD Koloni Denizcileri. Sadece hayatta kalmak değil, zeno istilasını ortadan kaldırmak da size kalmış.

Deniz Piyadeleri'ne kaydolun.

Klasik Uzaylılar filminin gerçek bir devamı alın ve darbeli tüfekler, hareket izleyiciler gibi klasik deniz silahlarıyla kendinizi şımartın.
Alev makinesi.

Şimdiye kadarki en otantik uzaylı deneyimi.

Hadley's Hope, Sulaco ve LV-426 gibi film serisinden esinlenen otantik ortamlarda kendinizi ürkütücü, atmosferik bir atmosfere bırakın.
Her anın ölümünüzü getirebileceği dünya.

Kooperatif bırakma / bırakma oyunu.

Kooperatifin ustaları uzmanlıklarını yabancı evrene taşır. Xenos çok mu zorlaşıyor? Arkadaşlarını ara, böylece fazladan gelsinler
Ateş gücü. Tüm kampanya, gerekirse bağımsız görevler yoluyla inip çıkabilen dört oyuncudan oluşan bir grupla oynanabilir.
kapsayıcı bir anlatı içinde.

Donanımlar ve Yükseltmeler.

Mükemmel ölüm makinenizi oluşturun. Kapsamlı bir yükseltme sistemi, oyuncuların karakterlerini istedikleri şekilde oynamaları için özelleştirmelerine olanak tanır. Ekibiniz için avantajlar, yeni silahlar ve yeni bir görünüm kazanmak için deneyim kazanın.

Aliens İndirme ve Yükleme: Colonial Marines Collection

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Aliens: Colonial Marines Collection indirmeyi bitirdiğinde, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “Aliens.Colonial.Marines.Incl.DLCs.zip'e Çıkart” seçeneğini tıklayın (7-Zip, alabileceğin Buraya).
 4. Aliens: Colonial Marines Collection klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Aliens: Colonial Marines Collection ücretsiz indir

Aliens: Colonial Marines Collection'ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: İşletim sistemi: Windows XP SP3
 • İşlemci: 2 GHz Intel çift çekirdekli işlemci
 • Hafıza: 2 GB RAM (XP), 2 GB RAM (Vista)
 • Grafik: NVIDIA GeForce 8500 / ATI Radeon HD 2600 (en az 256)
 • DirectX®: 9.0c
 • Hard disk: 20 GB boş sabit disk alanı
 • Ses: DirectX 9.0c uyumlu

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin