Alien: Isolation Indir (Incl. ALL DLC’s)

Alien: Isolation Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş. Alien: Isolation 6 Ekim 2014’te yayınlandı

Oyun hakkında

Alien’da korkunun gerçek anlamını keşfedin: izolasyon, sürekli korku ve ölümcül tehlike atmosferinde bir hayatta kalma korkusu. Ellen Ripley’in kızı Alien ™ olaylarından on beş yıl sonra Amanda, annesinin ortadan kaybolmasıyla ilgili gerçeği öğrenmek için çaresiz bir hayatta kalma mücadelesine girer. Amanda olarak, paniklemiş, çaresiz bir nüfusla ve her tarafta öngörülemez, acımasız bir uzaylıyla karşı karşıya kalırken, gittikçe değişken bir dünyada geziniyorsunuz. Güçsüz ve hazırlıksız, kaynakları kısmanız, çözümleri doğaçlama yapmanız ve sadece görevinizi başarıyla tamamlamak için değil, aynı zamanda hayatta kalmak için de zekanızı kullanmanız gerekir.

Manuel

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Alien: Isolation indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Alien İzolasyonuna Çıkart + TÜM DLC’ler.zip” e tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Alien: Isolation klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Alien: İzolasyon ücretsiz indirme

Alien: Isolation Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7 (32 bit)
 • İşlemci: 3,16 GHz Intel Core 2 Duo E8500
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: 1 GB (AMD Radeon HD 5550 veya Nvidia GeForce GT 430)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 35 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin