Alchemic Cutie Indir

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Alchemic Cutie Free Download PC oyunu. Alchemic Cutie, 11 Kasım 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Alchemic Cutie, renkli Wimba adasında geçen sağlıklı, rahatlatıcı bir rol yapma oyunudur. Yabani jöleleri evcilleştirirken köylülerle tanışacak, jöle yarışmalarına katılacak ve adanın sırlarını çözeceksiniz. Wimba Adası, yapacak çok şeyi olan devasa bir yer. Gizli yerleri keşfetmekten adanın her tarafına dağılmış yeni jöleleri keşfetmeye kadar. Mevsimlerle birlikte ada da yeni alanlar, farklı jöleler ve eşyalarla değişir. Her jölenin benzersiz şekilde oluşturulmuş istatistiklere, özelliklere ve 4000’den fazla görsel stile sahip olduğu, bağımlılık yaratan bir jöle geliştirme sisteminin keyfini çıkarın. Mükemmel jöle arkadaşını evcilleştirebilecek, üreyebilecek ve yetiştirebilecek ve onu maceralara götürebileceksiniz. Aptal, komik ve bazen karmaşık karakterlerle dolu bir köyle arkadaş olun. Görevleri tamamlayarak ya da sadece takıl, kaynaş ve onları tanıyarak onlara yardım et. Kim bilir… belki bazıları bir şeyler saklıyor… Flütünüz ve biraz simya ile güçlü efektlere sahip özel eşyalar yaratabilirsiniz. Veya farklı öğeleri nadir ve güçlü bir şeye dönüştürün. Madalya kazanmak için gururla yetiştirdiğiniz jölelerinizi diğer köylülere karşı heyecan verici yarışmalara götürün.

Alchemic Cutie nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Alchemic Cutie indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Alchemic Cutie”ye tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
 4. Alchemic Cutie klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Alchemic Cutie Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Alchemic Cutie Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: 1.7 GHz Intel işlemci veya daha iyisi
 • Depolamak: 4 GB RAM
 • Grafik: OpenGL 2.0 destekli ve 512MB video belleği
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: OpenAL destekli

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin