Alan Wake Remastered Indir


Alan Wake Remastered Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Alan Wake Remastered 5 Ekim 2021’de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Hasta yazar Alan Wake, bu ödüllü sinematik aksiyon gerilim filminde kayıp karısı Alice’i umutsuzca aramaya devam ediyor. Kuzeybatı Pasifik’teki Bright Falls kasabasından gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasından sonra, yazdığı ancak hatırlayamadığı bir korku hikayesinden sayfalar keşfeder. Wake kısa süre sonra akıl sağlığını sorgulamak zorunda kalır, çünkü hikaye her sayfada gözlerinin önünde gerçekleşir: doğaüstü karanlığın düşmanca varlığı, bulduğu her kişiyi ele geçirir ve onlara karşı kullanır. Yalnızca el feneri, silahı ve yıpranmış zihninden geriye kalanlarla donanmış karanlığın güçleriyle yüzleşmekten başka seçeneği yoktur. Karşılaştığı şaşırtıcı gizemin yanıtlarını bulmak için çıktığı kabus gibi yolculuğu, onu gecenin korkunç derinliklerine götürecektir. Alan Wake Remastered, ana oyun ve iki hikaye genişletmesi olan The Signal ve The Writer ile eksiksiz bir deneyim sunuyor ve çarpıcı yeni 4K grafiklerle sunuyor. Sürükleyici, epizodik hikaye, beklenmedik dönüşler ve dönüşler, nefes kesici uçurumlar ve karanlığı kovmak için mermilerden daha fazlasını gerektiren yoğun savaş patlamaları ile doludur. Oyunun ara sahneleri, ilginç karakterler ve Kuzeybatı Pasifik’in görkemli manzaraları hem görsel hem de rahatsız edici bir deneyim için geliştirildi.

Alan Wake Remastered nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Alan Wake Remastered indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Alan.Wake.Remastered.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
  4. Alan Wake Remastered klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Alan Wake Remastered Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Alan Wake Remastered Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, exe’ye sağ tıkladığınızdan emin olun ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows10 64 bit
  • İşlemci: i5-3340 veya eşdeğeri
  • Depolamak: 8 GB RAM
  • Grafik: Nvidia GeForce GTX 960 veya AMD eşdeğeri. 2 GB VRAM.
  • Depolamak: 500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin