ALAN-13 Reformation Indir (v1.8.237r)


ALAN-13 Reformation Free Download PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. ALAN-13 Reformasyonu 11 Mayıs 2022’de yayınlandı

Oyun hakkında

ALAN-13 Reformasyon, her şeyden önce, mantıksal düşünme becerilerinizi test edecek eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Otonom bir robotu kablolayarak farklı zorlukları çözmeniz gerekiyor: ALAN-13. Yol boyunca, yavaş yavaş bir programcı gibi düşünmeyi (kod yazmadan) öğrenecek ve bazı temel programlama araçlarına aşina olacaksınız. Bu tür şeylerle ilgileniyorsanız, Adım 0 olarak bir yazılım geliştiricisi olmayı düşünebilirsiniz. Değilse, sadece sürüşün tadını çıkarın! 2177’de (ilk birimlerin fırlatılmasından 30 yıl sonra), Venüs gezegeninin terraformasyonu yoldaydı. Daha sonra, henüz keşfedilmemiş nedenlerden dolayı Güneş, daha önce hiç görmediğimiz bir ölçekte düzenli güneş patlamaları ve devasa CME’ler ile olağandışı davranışlar göstermeye başladı. Bu etkiler, yüzeydeki elektrik altyapımızı esasen tahrip etti ve elektromanyetik alanda devam eden bozulma, normal iletişim araçlarını güvenilmez kılıyor. Bu zorlukların üstesinden gelmek ve altyapıyı eski haline getirmek için, makine mühendislerimiz genel amaçlı robotumuzu (ALAN serisi) ağır koruma ve ihtiyaç duyabileceğimiz ek donanımla yükseltti. Uzun mesafeli iletişim hiçbir zaman garanti edilmediğinden, göreviniz (otomasyon geçmişine sahip tek tesis mühendisimiz olarak) bu birimleri tamamen özerk ve kendi kendine yeterli hale getirmektir. Bu görev için, kanıtlanmış GENESIS™ bileşenlerimizi kullanarak ALAN-13 için mikro denetleyici oluşturabilirsiniz. Ayrıca robotu her görev için doğru çevre birimleriyle donatmanız gerekir.

ALAN-13 Reformation nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. ALAN-13 Reformasyonu indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “ALAN-13 Reformuna Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. ALAN-13 Reformation klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

ALAN-13 Reform Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile ALAN-13 Reformasyon ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim sistemi: Windows 7 veya daha yenisi
  • Hafıza: 2 GB bellek
  • Grafik: OpenGL 2.1 desteği
  • Depolamak: 350 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin