Alaloth: Champions Of The Four Kingdoms Indir


Alaloth: Champions Of The Four Kingdoms Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu, doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiştir. Alaloth: Champions of the Four Kingdoms 30 Haziran 2022'de vizyona girdi.

Oyun hakkında

Alaloth: Champions of The Four Kingdoms, Baldur's Gate ve Pillars of Eternity gibi klasiklerden ilham alan, beceri odaklı bir ARPG oyunudur. Orta Çağ'ın en karanlık çağlarını andıran zengin bir fantezi dünyasında geçen oyun, derin bir anlatı ile hızlı tempolu aksiyon içeriyor.

 • Eşsiz bir hardcore dövüş sisteminde ustalaşın
 • Farklı güç, sınıf ve yetenek yolları seçerek karakterinizi özelleştirin
 • Keşfedin, inşa edin, ün kazanın ve yeni görevlerin kilidini açın
 • 4 oynanabilir ırk (insan, elf, cüce, ork), her biri kendi hikayesine sahip 40'tan fazla ev ve klan arasından seçim yapın. İlk oyundan sonra, The Four Kingdoms'da kendi mirasınıza başlayın
 • Yolculuğunuz boyunca size katılmaya veya size karşı savaşmaya hazır, kendi geçmişlerine sahip 12 unutulmaz arkadaş

Alaloth: Champions Of The Four Kingdoms nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Alaloth: Champions of the Four Kingdoms indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Alaloth'a Çıkart: Dört Krallığın Şampiyonları” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Alaloth: Champions Of The Four Kingdoms klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Alaloth: Dört Krallığın Şampiyonları Ücretsiz İndir

Alaloth'u başlatmak için aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın: Dört Krallığın Şampiyonlarını doğrudan bağlantı ile Ücretsiz İndirin. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Core i3 2100 / AMD Phenom X2 550
 • Hafıza: 2 GB bellek
 • Grafik: NVIDIA GTX 770 / AMD Radeon 7970
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 20 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin