Airport Madness 3D Indir (v1.402)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş Airport Madness 3D Free Download PC oyunu. Airport Madness 3D, 25 Mayıs 2016’da yayınlandı.

Oyun hakkında

Airport Madness’ın yedinci versiyonu, oyunculara bir kontrol kulesi perspektifinden üç boyutlu bir hava trafik kontrol deneyimi sunuyor. Sanal bir döner sandalyede oturuyorsunuz ve fare ile havaalanının üzerinde gezinebiliyorsunuz. İyi veya kötü havayı seçin, kule yüksekliğini beğeninize göre ayarlayın ve ardından beş farklı gerçek dünya havalimanına gidiş geliş hava trafiğini yönetmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Diğer havaalanları da kısa süre içinde takip edecek. Uçak her emrinize itaat ederken insan pilotun sesini dinleyin. Animasyonlu rüzgar çoraplarının sert rüzgarlara nasıl tepki verdiğini izleyin. Potansiyel uçak çakışmaları için radar ekranlarınızı tarayın.

Airport Madness 3D nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Airport Madness 3D indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Airport Madness 3D’ye Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). Burada).
  4. Airport Madness 3D klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Havaalanı Çılgınlığı 3D Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Airport Madness 3D Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP
  • İşlemci: 1.0 GHz
  • Depolamak: 512 MB RAM
  • DirectX: Sürüm 8.0
  • Depolamak: 200 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin