Aimbeast Indir (v3.1.0.9)

Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş olan Aimbeast Free Download PC oyunu. Aimbeast, 13 Mayıs 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

FPS oyuncuları için nihai eğitim ve ısınma çözümü: Aimbeast, kendinizi geliştirmek ve savaş alanında düşmanlarınızı yok etmek için insan benzeri yapay zekayı ve birçok kullanışlı oyun modunu birleştirir. Usta olmaya hazır mısınız?

Aimbeast’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Aimbeast indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Aimbeast’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. Aimbeast klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Aimbeast ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Aimbeast Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: Dört çekirdekli Intel veya AMD işlemci, 2,5 GHz veya daha hızlı
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GeForce 470 GTX veya AMD Radeon 6870 HD serisi veya üzeri kart
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 500 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin