Aim Hero Indir

Aim Hero Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş. Aim Hero, 5 Eylül 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

Aim Hero, FPS oyunlarında daha iyi sonuçlar elde etmek için atış doğruluğunu uygulamak için mükemmel bir çözümdür. Popüler oyunlardan içe aktarılan fare duyarlılığı ayarları; 8’den fazla eğitim modu ve her biri 3 zorluk seviyesi. Her antrenmanın sonunda, ayrıntılı istatistikler sağlanır ve en iyi sonuçlar otomatik olarak kaydedilir.

Manuel

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Aim Hero’nun indirilmesi bittiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “AimHero.Incl.Update.5.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
  4. Aim Hero klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Aim Hero ücretsiz indir

Aim Hero Free Download’u doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows XP / Vista / 7/8/10
  • İşlemci: 2,2 GHz çift çekirdekli
  • Hafıza: 2 GB RAM
  • Grafik: 512 MB RAM
  • Depo: 350 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.