AI: THE SOMNIUM FILES – nirvanA Initiative Indir (Incl. ALL DLC)

AI: THE SOMNIUM FILES – nirvanA Initiative (TÜM DLC’ler dahil) Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. AI: THE SOMNIUM FILES – nirvanA Initiative (ALL DLC dahil) 24 Haziran 2022’de çıktı.

Oyun hakkında

Altı yıl önce, bir vücudun sağ yarısı keşfedildi. Sol yarı hiçbir zaman bulunamadı… altı yıl sonrasına kadar hiçbir bozulma belirtisi olmadan tamamen taze. Şimdi, özel ajanlar Mizuki ve Ryuki, yapay zeka ortakları Aiba ve Tama ile birlikte, sadece Nirvana Girişimi olarak bilinen gizemli komployu ortaya çıkarırken yarım bedenlerin tuhaf seri cinayetlerini çözmekle görevlendirildi…

AI: THE SOMNIUM FILES – nirvanA Initiative’i indirme ve yükleme talimatları (TÜM DLC dahil)

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. AI: THE SOMNIUM FILES – nirvanA Initiative (ALL DLC dahil) indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “AI: THE SOMNIUM FILES – nirvanA Initiative (Incl. ALL DLC )” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için alabileceğiniz 7-Zip’e sahip olmalıdır burada).
 4. AI: THE SOMNIUM FILES – nirvanA Initiative (ALL DLC dahil) klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

AI: THE SOMNIUM FILES – nirvanA Initiative (TÜM DLC’ler dahil) Ücretsiz İndirme

AI’yı Başlatmak için Aşağıdaki İndir Düğmesine tıklayın: THE SOMNIUM FILES – nirvanA Initiative (TÜM DLC dahil) Doğrudan Bağlantı ile Ücretsiz İndirin. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows10 64 bit
 • İşlemci: Intel Core i7-3770 @ 3.40GHz veya daha iyisi
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: [email protected] [email protected] GTX 460 veya daha iyisi
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 20 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı veya entegre yonga seti
 • Ek Yorumlar: 2 GB VRAM

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin