Ageless Indir


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Ageless Free Download PC Oyunu. Ageless 28 Temmuz 2020’de çıktı

Oyun hakkında

Kaybolmuş, kafası karışmış ve yalnız. Kiara, Flora ve Fauna Çağı’nı aniden kontrol etme gücüne sahip olduğunda ne yapacak? Büyülü bir dikilitaşın ona bahşettiği bir yetenek. Efsane ve sihirle dolu, benzeri olmayan bir bulmaca ve platform dünyasını dolaşın. Zor kararlarla ve içinizdeki şeytanlarla karşı karşıya kalacağınız duygusal bir yolculuğa çıkın. Merak ve kalp kırıklığı dünyasına atılan Kiara’yı takip edin. Karmaşık çevre bulmacalarında yol alırken ve yolunuza çıkan acımasız patronları alt ederken Hayvanlar ve Bitkiler Çağını manipüle edin.

 • Zamansız Olun: Mistik bir yay ile donatılmış zamansız olma sanatında ustalaşın. İlginç bulmacalarda ve karmaşık platform oluşturma zorluklarında gezinmek için hayvanlardan ve bitkilerden uzaklaşın.
 • Eşsiz Yaşlanma Mekaniği: Hayvanların ve bitkilerin yaşlarını kontrol etmek ve heyecan verici seviyelerde ilerlemek için doğa yasalarıyla oynayın.
 • Ortalama Masalınız Değil: Trajik bir kayıp ve kişisel keşif hikayesinde, Kiara yeni keşfettiği güçlerini içindeki şeytanlarla yüzleşmek veya onlardan kaçmak için kullanıp kullanmamaya karar vermelidir.
 • Keşfedilecek yeni dünyalar: Oyunda ilerledikçe benzersiz bitki ve hayvanlarla dolu yeni alanları keşfedin. Her seviye, güzel bir dünya yaratmak için piksel mükemmelliği ile elle çizilmiştir.

Ageless nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Ageless indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Ageless” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Ageless klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Zamansız ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Ageless Free Download’ı başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows7 64 bit
 • İşlemci: 3GHz’de Intel i3-2100
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GTX650 1 GB VRAM
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 2 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin