Age of History II Indir (v1.01415)

Age of History II Ücretsiz İndirilen PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Age of History II, 21 Kasım 2018’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Age of History, öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor harika bir strateji savaş oyunudur. Amaçları, askeri taktikler ve kurnaz diplomasi kullanarak dünyayı birleştirmek veya fethetmektir. Dünya kan kaybedecek mi yoksa sana boyun mu eğecek? Bu senin kararın. Age of History II, uygarlık çağından başlayarak ve uzak geleceğe giden, Age of Age, tüm insanlık tarihi boyunca ilerler. En büyük imparatorluktan en küçük kabileye kadar çok sayıda uygarlığı oynayın ve uygarlığın başlangıcından insanlığın geleceğine binlerce yıllık bir kampanyada halkınızı zafere taşıyın.

Age of History II’yi indirin ve yükleyin

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. Age of History II indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to Age of History II”ye tıklayın (bunun için 7-zip gerekir. Burada).
  4. Age of History II klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Tarih Çağı II Ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile Age of History II Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt’ dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Microsoft® Windows Vista® / XP® / 7® / 8® / 10®
  • İşlemci: 1.8 GHz tek çekirdek
  • Depolamak: 1 GB RAM
  • Grafik: Ayrılmış belleğe sahip donanım hızlandırmalı grafikler
  • Depolamak: 380 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin