Agatha Knife Indir

Agatha Knife Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. Agatha Knife 27 Nisan 2017’de piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Annesinin kasap dükkanındaki hayvanlarla dostluğu ile ete olan sarsılmaz sevgisi arasında çatışan uykusuzluk çeken yedi yaşındaki Agatha’nın gözünden hayatı deneyimleyin. Agatha Knife’ın tuhaf ve el yapımı dünyasında öngörülemeyen bir yolculuğa çıkarken hicivli, işaretle ve tıkla anlatımlı bir maceraya atılın. Agatha’nın çalıştığı kasap dükkanındaki hayvanların kaçınılmaz kaderinden korkmak amacıyla ilginç psikotik evrene girip cevaplar arayın. Dini keşfettikten sonra Agatha, hayvanları kazanmak, korkularını ortadan kaldırmak ve onları ölümden korkutmak için değerli bir araç olarak kullanılabileceğini çabucak fark eder. Agatha’ya yeni bir din, etobur yaratma ve hayvanları etlerini feda etmenin sonsuz mutluluğun sırrı olduğuna ikna etme mücadelesini üstlenirken katılın. Mango Protokolünün ilk başlığı olan MechaNika ile aynı dünyada geçen Agatha Knife, kara mizah, inek referanslar ve zorlu bulmacalarla dolu. Mizah ve zekâyla, oyuncular dünyayı saf bir çocuğun gözünden yaşarken Agatha’nın mücadelelerine kapılır.

 • Sizi günlük hayatın karanlık köşelerine çeken hicivli, mizahi hikaye anlatma macerası.
 • Yavaş yavaş kendi dininizi yaratın.
 • Benzersiz renkli ve el yapımı sanat.
 • Tartışmalı konuları bir çocuğun gözünden tedavi edin.
 • Maceranız ilerledikçe ortaya çıkan dinamik ve canlı bir dünyayı keşfedin.
 • Farklı karakterlerle etkileşim kurun ve arama yaparken onların hikayelerini keşfedin.
 • Herhangi bir ayar için orijinal film müziği.
 • Kendinizi, Mango Protokolü’nün popüler ilk oyunu MechaNika ile aynı dünyaya, ilginç psikotik evrene bırakın.

Agatha Knife’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Agatha Knife indirildikten sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “Agatha.Knife.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın. (Bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. Agatha Knife klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne bakın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Agatha Knife ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantıyla Agatha Knife’ı ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 2 GHz
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: Intel HD 3000
 • Depo: 512 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.