After The Fall – Launch Edition Indir

After The Fall – Launch Edition Free Download PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. After The Fall – Launch Edition 9 Aralık 2021’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Arizona Sunshine®’ın yapımcılarından, özünde 4 oyuncunun amansız soğuk tarafından mutasyona uğramış ve çarpıtılmış vahşi ölümsüzlerle dolu kıyamet sonrası bir VR dünyasına karşı yarıştığı, yoğun işbirliğine dayalı oynanışa sahip destansı bir VR-Aksiyon-FPS geliyor. . Kıyametten yaklaşık 20 yıl sonra, 1980’lerde Los Angeles’ın buzla kaplı harabelerinde geçen After the Fall®, VR için sıfırdan inşa edilmiş aksiyon dolu kooperatif oyun ile platformlar arasında oyuncular tarafından paylaşılan gelişen bir VR dünyasını sunuyor. . Kıyamet sonrası Los Angeles’ın kalıntılarına giriş yapın, dövüş stilinizi geliştirirken gerçek dünya hareketleriyle ölümcül silahlar ve yıkıcı güçler kullanın ve dünyanın her yerinden oyuncularla takım kurun. Şehri öncekilerden daha iyi bir yer haline getirmek için ordulara ve yükselen patronlara karşı yarışın.

 • Yoğun kooperatif VR eylemi: 1980’lerden ilham alan gelişen bir VR dünyasında 4 oyunculu kooperatifte tek başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte yürüyün
 • Cehennem dondu: Şehrin geleceğini elinize almak için distopik LA’nın buzla kaplı ve karla kaplı harabelerine girin
 • Ortalama bir ölümsüz değil: Büyük ordularla, özel ürünlerle ve devasa patronlarla savaşın
 • Dövüş tarzınızı keşfedin: Gerçek hareketle çok çeşitli ölümcül silahlar ve yıkıcı güçler üretin, yükseltin ve komuta edin
 • Hızlı tempolu 4v4 ​​savaşlarda kafa kafaya savaşın

Fall – Launch Edition’dan sonra indirin ve kurun

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. After The Fall – Launch Edition indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Extract to After The Fall – Launch Edition” seçeneğine tıklayın (bu, indirebileceğiniz 7-Zip gerektirir). burada).
 4. After The Fall – Launch Edition klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

After The Fall – Launch Edition’ı ücretsiz indirin

After The Fall’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın – Doğrudan bağlantı ile Sürümü Ücretsiz İndirmeyi Başlatın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 – 64 bit
 • İşlemci: Intel i5-7500 / Ryzen 5 1600 eşdeğeri veya üstü
 • Hatırlatma: 12 GB RAM
 • Grafik: NVIDIA GTX 1060 / RX 580 eşdeğeri veya üstü
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depo: 30 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: VR kulaklığı gerekli

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin