Aeternum Quest Indir (v1.0)


Aeternum Quest Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Aeternum Quest 4 Kasım 2021'de yayınlandı.

Oyun hakkında

Başlangıçta, evren fiziksel yaratılışta doğmadan önce, dört büyük enerji her şeye hükmediyordu… Ateş, gök gürültüsü, rüzgar ve buz olarak tanımlanan… Bu dört temel enerji, onu dengelemek için bu fiziksel düzleme bahşedilmişti… Bu güçten doğdu, Mücevherler geldi… Tüm kozmosu yöneten enerjilerin her birini fiziksel formda temsil edecek dört mistik mücevher. Yakut, opal, zümrüt ve safir. Güce susamış insanlık bu taşları dizginledi ve onları çok güçlü “Aeternum Gem” ile kaynaştırdı, o kadar güçlü bir mücevher ki, mücevhere sahip olan herhangi bir varlık, gücü ve bilgisi ile onu sadece kendi dünyasını değil, aynı zamanda dünyayı yönetmek için de kullanabilirdi. tüm evren. Bu trajik kaderin gerçekleşeceğinden korkan ilk Birleşik Krallık Birleşik Başkanları, mücevheri dört ayrı parçasına ayırmaya ve onları krallıkta saklamaya karar verdiler, umarım bir daha asla görülmezler… binlerce yıl sonra. şimdi gittiler ve insanlık artık mücevherin gücünü özlüyor… Gücü kullanabilecek büyücüler yetiştirmek için bir akademi kuruldu. Baban krallıktaki en iyi mücevher sahiplerinden biriydi. Onun izinden gitmek ve Aeternum taşının gizemlerini öğrenmek istiyorsunuz… Uzun ve tehlikeli bir yolculuk sizi bekliyor…

Aeternum Quest nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Aeternum Quest indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Aeternum Quest'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Aeternum Quest klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Aeternum Quest Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Aeternum Quest ücretsiz indirmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft® Windows7/8/10 (32/64bit)
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo işlemci veya AMD Athlon™ 64
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: Intel HD Graphics 4400 veya üstü, Radeon HD Graphics 5430 veya üstü, OpenGL 3.0 veya üstü
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 1 GB kullanılabilir depolama alanı
 • Ek Yorumlar: Sanal veya öykünülmüş bir ortamda performans garanti edilmez.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin