Aeternoblade II: Director’s Rewind Indir

Aeternoblade II: Director’s Rewind Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. Aeternoblade II: Director’s Rewind, 7 Eylül 2020’de yayınlandı

Oyun hakkında

Aeternoblade dünyasına tekrar hoş geldiniz. Hızlı tempolu aksiyon bulmacası Zaman Manipülasyonu Savaşının devamında zamanın gücünü geri kazanın ve uçuruma meydan okuyun. AeternoBlade II: Yönetmenin Geri Sarması sizden çok şey bekliyor. Dövüşler, bulmacalar veya her ikisi de oyun mekaniğinin, sağlam stratejilerin, hızlı reflekslerin ve uygulamaların iyi anlaşılmasını gerektirir. Akıllara durgunluk veren bulmacaları çözmek ve acımasız düşman ordularını yenmek için hem dövüş hem de zaman manipülasyon becerilerinde ustalaşmak için saatler harcamaya hazır olun. AeternoBlade etkinliğinden sonra. Freyja, Ridgerode köyünde arkadaşlarıyla huzurlu bir yaşam sürdü. Bir gün boyut kararsızlaşmaya başlar ve bu gerçekliğin varlığı ortadan kalkmış gibi görünür. Eylemlerinin nedeni dünya çizgisini değiştirmektir. Bunu düzeltmek için yolculukları yeniden başlıyor. Dünyanın diğer tarafında iki savaşçı, Bernard ve Felix. Gökyüzünde garip bir kara deliğin yarattığı krallığı yok edecek felaketi durdurmak için Kronos Krallığı Kralı’nın emrine göre Anan Kalesi’ne gidin. Kaderleri AeternoBlade II’de ortaya çıkıyor.

Aeternoblade II: Director’s Rewind’ı indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Aeternoblade II: Director’s Rewind’ın indirilmesi tamamlanır tamamlanmaz, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “AeternoBlade.II.Directors.Rewind.v09.12.2020.zip’te Çıkar” seçeneğine tıklayın (7- Zip’e ihtiyacınız var Buraya).
 4. Aeternoblade II: Director’s Rewind klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Aeternoblade II: Director’s Rewind ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Aeternoblade II: Director’s Rewind Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: WINDOWS® 8.1, 10 (64 bit gerekli)
 • İşlemci: Intel® Core ™ i5-4460, AMD FX ™ -6300 veya daha iyisi
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: GTX750Ti
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 9 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.