Aery – Dreamscape Indir


Aery – Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş Dreamscape Free Download PC Oyunu. Aery – Dreamscape 14 Ocak 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Aery – Dreamscape'de, diğer insanların düşüncelerini, gizemlerini ve hayal güçlerini keşfetmek için zihinlerine girebilen kuş benzeri bir ruh olarak oynuyorsunuz. Her insanın kendi hayal dünyası vardır ve her dünya o kişinin düşüncelerini, korkularını ve hırslarını ilginç ve çoğunlukla soyut bir şekilde temsil eder. Hayali bir dünyada, hikayeyi ilerletmek ve o kişi hakkında daha fazla bilgi edinmek için belirli miktarda hafıza parçası bulmanız gerekir. Tüm hafıza parçalarını bulduğunuzda, dünyayı terk edip keşfedeceğiniz bir sonraki hayaleti aramakta özgürsünüz. Bu nedenle, her bir fantezi dünyası, kendi temaları, tasarım öğeleri ve engelleriyle kendi küçük hikayesi gibi davranır. Uçma hissini yaşayın, kendinizi güzel ve atmosferik manzaralara bırakın ve yol boyunca birçok ilginç insanla tanışırken oyunun benzersiz hikaye anlatımının tadını çıkarın.

Aery – Dreamscape nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Aery – Dreamscape indirmeyi bitirdiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Aery'ye Çıkart – Dreamscape”e tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, burada).
 4. Aery – Dreamscape klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Aery – Dreamscape Ücretsiz İndir

Aery – Dreamscape Free Download'ı doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiş olduğundan, onu yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 7 kazanmak
 • İşlemci: Intel Core i5-4590 (AMD FX 8350) veya daha iyisi
 • Grafik: Nvidia GTX600
 • Depo: 2 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: Özel gereksinim yok.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin