Aegis Descent Indir (v1.0.101996)


Aegis Descent Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. Aegis Descent, 8 Temmuz 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Aegis Descent, II. Dünya Savaşı'nın sonunda geçen hızlı tempolu bir aksiyon oyunudur. Bir araç nişancı oyununun yoğun savaş oynanışını roguelite türünün stratejisi ve tekrar oynanabilirliği ile birleştiriyor. Yeni bir deneysel araç olan Aegis'in kontrolünü elinize alın ve düşman güçlerini patlatın. Araştırmacılarımız bu aracı özellikle aşağıdaki mağaralarda savaşmak için tasarladılar. Bir ağır tankın zırhına, bir destroyerin silahlarına ve bir hava gemisinin manevra kabiliyetine sahiptir. Daha derine inerek, kaynaklarınızı yenilemek, cephane stoklarınızı tamamlamak ve yeni avantajlar satın almak için tesisten teknoloji yağmalayabilirsiniz. Galip gelmek için mağaralar arasında rotanızı akıllıca seçmelisiniz. Koşunuz yıkımla sonuçlansa bile fedakarlığınız boşa gitmeyecektir. Gönderilecek bir sonraki cesur pilot için hayati bilgiler topladınız. Ödüller kazanarak yeni pilot sınıflarının, silahların ve avantajların kilidini açın. Her koşu için çeşitli sınıf ve silah yüklemeleri arasından seçim yapın ve uzaylı tehdidini ezmenize ve en derin derinliklerde sizi neyin beklediğini keşfetmenize olanak tanıyan yıkıcı kombolarda avantajları birleştirin. Her koşu sizi zafere ve tarihin sayfalarına bir adım daha yaklaştırır.

Aegis Descent'i indirme ve yükleme

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Aegis Descent indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Aegis Descent'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. Aegis Descent klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Aegis Descent Ücretsiz İndirme

Doğrudan bağlantı ile Aegis Descent'i ücretsiz indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: 10
 • İşlemci: i5 4460
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: GTX770
 • DirectX: sürüm 11
 • Depolamak: 10 GB kullanılabilir depolama alanı
 • ses kartı: Gemide

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin