Adr1ft Indir (v1.2.9.20854)

Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Adr1ft Free Download PC Game. Adr1ft 28 Mart 2016’da yayınlandı

Oyun hakkında

ADR1FT, tehlikedeki bir astronotun hikayesini anlatan sürükleyici bir birinci şahıs deneyimidir (FPX). Hayatta kalan tek kişi, hafızası olmayan tahrip olmuş bir uzay istasyonunun enkazı ile oksijenin yavaşça kaçtığı ağır hasar görmüş EVA kıyafeti arasında sessizce geziniyor. Gemideki herkesi öldüren feci olayın nedenini belirlemek için mücadele ediyor. Oyuncu, enkazı değerli kaynaklar için keşfederek ve hasarlı EEV’yi onarmak ve güvenli bir şekilde eve dönmek için acımasız bir ortamın zorluklarının üstesinden gelerek hayatta kalmak için mücadele ediyor.

Adr1ft’yi indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Adr1ft indirildikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Adr1ft’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. Adr1ft klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

Adr1ft ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile Adr1ft Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 64 bit
 • İşlemci: 2,83 GHz’de Intel Core 2 Quad-CPU Q9550 / 2,5 GHz’de AMD Phenom 9850
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: GPU: NVIDIA GTX 650 2 GB veya AMD HD7770 2 GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 6000 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin