A Wise Use of Time Indir


A Wise Use of Time Ücretsiz İndir PC Oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. A Wise Use of Time 4 Eylül 2015'te yayınlandı.

Oyun hakkında

Zamanı dondurma gücüyle bir kumarhaneye baskın yapabilir, bir yıldızı kurtarabilir veya ölümü zekanızla alt edebilirsiniz! Zamanın Akıllıca Kullanımı, Etkileşimli Kurgu dalında 2011 XYZZY Özel Takdir Ödülü sahibi Zombie Exodus'un yazarı Jim Dattilo'nun yazdığı 260.000 kelimelik merak uyandıran, etkileşimli bir bilim kurgu romanıdır. Kararlarınız hikayeyi kontrol ediyor. Grafik veya ses efekti içermeyen tamamen metin tabanlıdır ve gücünü hayal gücünüzün muazzam, durdurulamaz gücünden alır. Zamanı dondurduğunuzda, belki sizin gibi bir avuç gizemli zaman denetleyicisi dışında kimse sizi göremez, duyamaz veya durduramaz. Çaldığınız her saniye, vücudunuza ve zihninize ekstra baskı uygular. Kasabanıza saldıran gangsterlere adalet getirecek misiniz? İhtiyacı olanları doyurmak için onlardan çalacak mısın? Gücünüzü arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşacak mısınız? Kendi güçlerinizi mi yok edeceksiniz yoksa güçleriniz önce sizi mi yok edecek?

  • Erkek veya kadın olarak oynayın; gay, heteroseksüel veya biseksüel.
  • Dört ana romantik seçenekten biriyle (veya bir sırla) ilişkiler geliştirin. İlişkilerinizi ve ahlaki istatistiklerinizi değiştikçe takip edin.
  • Kendinizi ve başkalarını korumak için zaman kontrol yetkilerinizi artırın veya geçersiz kılın.

Akıllıca Zaman Kullanımı nasıl indirilir ve kurulur?

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. A Wise Use of Time indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “A Wise Use of Time of Time'a Çıkartın” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan da edinebilirsiniz). burada).
  4. A Wise Use of Time klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Zamanın akıllıca kullanımı ücretsiz indir.

A Wise Use of Time ücretsiz indirmeyi doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 7

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin