A-Train: All Aboard! Tourism Indir (v29723.505)


Bir tren: hepsi gemiye! Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş olarak Turizm Bedava İndir PC oyunu. Bir tren: hepsi gemiye! Turizm 7 Aralık 2021’de yayınlandı

Oyun hakkında

Bir Demiryolu Şirketinin Başkanı Olun! Bir tren: hepsi gemiye! Turizm, şehirlerin gelişmesine yardımcı olmak için demiryolunu kullandığınız bir ekonomi simülasyon oyunudur. A-Train dünyasında insanlar istasyonların etrafında toplanır ve yavaş yavaş çevredeki şehri geliştirir. Kendi demiryolu şirketinizin başkanı olarak istediğiniz gibi istasyonlar ve demiryolu hatları inşa edebilirsiniz. Ne tür bir demiryolu inşa edeceksiniz? Şehri nasıl geliştireceksiniz? Tüm bu kararlar ve daha fazlasını yapmak sizin elinizde. Bununla birlikte, şirketin başkanı olarak işiniz, ulaşım ağını geliştirmekten daha fazlasıdır. Markalaşma gücünüzü artırmak için şubeler kurarak ve işletmenizi tanıtarak şehrinizi dekore etmeniz önemlidir.

A-Train nasıl indirilir ve kurulur: Gemideki her şey! turizm

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Bir A-treni: Herkes gemiye! Turizm indirmeyi bitirdi, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “A-Train’e Çıkarın: Tüm Gemide! Turizm “(bunun için alabileceğiniz 7-Zip’e ihtiyacınız var burada).
 4. A-Train’e çift tıklayın: All Aboard! Turizm klasörünü açın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Bir tren: hepsi gemiye! Turizm Ücretsiz İndir

A-Train’i başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: All Aboard! Doğrudan bağlantı ile Turizm Ücretsiz indirme. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 11/10 / 8.1 uyumlu (tümü 64 bit)
 • İşlemci: Intel Core i5-4440 @ 3.10 GHz veya üzeri
 • Hatırlatma: 8 GB RAM
 • Grafik: Intel HD Graphics 4600 veya üstü (* grafik kartı olmadan oynayabilirsiniz)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depo: 12 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Doğrudan sesi destekler
 • Ek Yorumlar: Klavye, fare, gamepad desteği, dokunmatik PC desteği

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin