A Sky Full Of Stars Indir

Yıldızlarla dolu bir gökyüzü Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş ücretsiz indirilebilir PC oyunu. A Sky Full of Stars, 15 Aralık 2017’de yayınlandı

Oyun hakkında

Yıldızlı gökyüzü geniş bir alana yayılıyor … Bu aşk, komedi ve heyecan hikayesi, kahramanımız ve onun yıldızlı arkadaşlarının birlikte büyürken izliyor. “Yıldızlarla Dolu Bir Gökyüzü”, size “If My Heart Had Wings” i getiren aynı ekibin bir astronomi hikayesidir. Çocukluk arkadaşlıkları, devredilen gelenekler, zamanla kurulan derin bağlar ve hatta daha derin duygular kesişir. Geçmişte kalan eski ilişkiler ve anlar “A Sky Full of Stars” da netleşiyor. Yakında, uzakta ya da bir yerde olsak da önemli değildi … hep aynı gökyüzüne bakardık. “Yıldızlarla Dolu Bir Gökyüzü”, farklı okulların astronomi kulüplerinden gençlerin bir araya gelerek yıldızlara bakmalarının hikayesidir.

İşte yıldızlarla dolu bir gökyüzünü nasıl indirip kuracağınız

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Yıldızlarla Dolu Bir Gökyüzü indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasını sağ tıklayın ve “Yıldızlarla Dolu Bir Gökyüzüne Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. A Sky Full Of Stars klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

Yıldızlarla dolu bir gökyüzü ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile A Sky Full Of Stars Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR !! .txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Microsoft Windows 7/8/10
 • İşlemci: Intel Core2Duo veya üzeri
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: Intel HD grafik veya üzeri (VRAM 512 MB)
 • Depo: 8 GB kullanılabilir alan
 • Ek Yorumlar: En az 1280 × 720 piksel görüntüleyebilen bir ortam. Önerilen Ortam: * Ana belleği paylaşan ekran bağdaştırıcıları kullanılırken oyun çalışmayabilir. * Bu oyunun sanal sürücüler veya sanal PC’lerde (Apple Boot Camp dahil) çalışacağını garanti etmiyoruz. * Bu ürün Ogg Vorbis / Lua / tilua ++ kullanır.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin