A Pet Shop After Dark Indir


A Pet Shop After Dark Ücretsiz İndirilen PC Oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. A Pet Shop After Dark 30 Ağustos 2022’de yayınlandı.

Oyun hakkında

Bitkileri sulayın, evcil hayvanları besleyin ve ışıkları KAPATMAYIN. hava karardıktan sonra bir evcil hayvan dükkanı, küçük bir evcil hayvan dükkanında garip bir iş aldığınız bir korku noktası ve tıklama macera oyunudur. Sahibi size işin kolay olduğunu söylüyor – tek yapmanız gereken bitkileri sulamak, evcil hayvanları beslemek ve bir gece kalmak. Tek bir şey var – hiçbir koşulda ışıkları kapatmayın.

Özellikler:

  • Keşfetmek için gizemli bir evcil hayvan dükkanı
  • Görünmez evcil hayvanlar beslemek için
  • Su için garip bitkiler
  • İşaretle ve tıkla ve öğeleri yap

Not:

Kazalar kasıtlıdır.

Hava karardıktan sonra bir evcil hayvan dükkanı nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. A Pet Shop After Dark indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Karanlıktan Sonra Bir Pet Shop’a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip’e ihtiyacınız olacak, burada).
  4. A Pet Shop After Dark klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Karanlık ücretsiz indir sonra bir evcil hayvan dükkanı

Doğrudan bağlantı ile A Pet Shop After Dark ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve directx, vcredist ve diğer tüm programları bu klasöre yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows7 32bit

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?