A Knight’s Quest Indir

Direct Link’te Önceden Yüklenmiş A Knight’s Quest Ücretsiz İndirilen PC Oyunu. A Knight’s Quest, 10 Ekim 2019’da yayınlandı

Oyun hakkında

Destansı ölçekte güzel bir aksiyon macera. Rusty olarak oynayın – nazik kalpli ama beceriksiz bir maceracı, yanlışlıkla kendi dünyasını yok edecek bir olaylar zinciri başlatır. Klasik aksiyon macera oyunlarının bu ayrıntılı sürümünde akıllara durgunluk veren bulmacaları çözün, zorlu düşmanlarla savaşın, dev patronları yenin ve fantastik bir açık dünyada yolunuzu açın. Rusty macerasına sadece güvenilir bir kılıç ve basit bir kalkanla başlar, ancak yakında sadece kendisini değil, etrafındaki dünyayı da dönüştürme gücüne sahip muhteşem beceriler olan ‘Ruh Güçlerini’ açacaktır. Yıkıcı etkiler için ateş, buz ve zamanın güçlerini kullanın ve bunları savaşta düşmanları yenmek veya çevresel bulmacaları çözmek için kullanın.
Ana Özellikler:
 • Nefes kesici bir açık dünyada devasa aksiyon macera
 • Çok sayıda eğlenceli karakterle tanışın
 • Kullanımı kolay bir savaş sistemiyle destansı kombinasyonları ortaya çıkarın
 • Her büyük alanda koşarken, sürüklerken ve duvardan atlarken dünyayı şık bir şekilde keşfedin
 • Devasa patronlar. Ve biz muazzam demek istiyoruz.

Bir şövalye görevini indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. A Knight’s Quest’in indirilmesi bittiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “A.Knights.Quest.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın. (Bunu yapmak için alabileceğiniz WinRAR’a ihtiyacınız var Buraya).
 4. A Knight’s Quest klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları varsa, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki tüm programları yükleyin.

A Knight’s Quest ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile A Knight’s Quest Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR !!. Txt dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’yi sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7,8, 8.1, 10 x 64 (64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir)
 • İşlemci: Intel Core i3-2100 (2 * 3100) veya eşdeğeri / AMD Athlon II X4 645 AM3 (4 * 3100) veya eşdeğeri
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Grafik: GeForce GTX 550 Ti (1024 MB) veya Radeon HD 6850 (1024 MB) veya Intel Iris Pro 5200
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 7 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.