8-Bit Farm Indir (v1.30)


Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş 8-Bit Farm Free Download PC Oyunu. 8-Bit Farm, 30 Ekim 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

Çiftlik yönetimi simülasyon oyunu! En muhteşem çiftliği inşa et! Bu mütevazi küçük çiftlik, senin gibi yeni bir yöneticiye umutsuzca ihtiyaç duyuyor! Tarım turizmini açmaya hazır olana kadar çiftlik hayvanı yetiştirerek, çiçek, meyve ve sebze yetiştirerek, tarlalarınızı kademeli olarak genişleterek ve çalışan sayısını artırarak başlayın. Çiftliğinizin çekiciliği arttıkça, çeşitli yarışmalara katılabilirsiniz. Zaferin anahtarı, ürünlerinizin seviyesini yükseltmekte ve çiftçilik tesislerini ustalıkla yerleştirerek kombinasyon halinde birlikte çalışmalarıdır. Ödüllü bir çiftlik mutlaka daha fazla ziyaretçi çekecektir! Fotoğrafları mutlu ziyaretçilerden hediye olarak veya tamamlanan başarılar için alın ve onları çiftliğiniz için çok çeşitli kurulumlar için FarmMart'ta takas edin. Fotoğraflar, Odds&Ends mağazasında hava durumunu etkileyen araçlar gibi kullanışlı öğelerle de değiştirilebilir. Halat çekme, açık hava sporları veya yapbozlar gibi mini oyunlarda yeteneklerinizi test edebileceğiniz festivallerde daha da fazla eğlence sizi bekliyor. Bu galibiyetler için nakit ödüller almanın yanı sıra çalışanlarınız için havalı şapkalar da alabilirsiniz. Her yılın sonu heyecan verici bir zamandır çünkü Ulusal Çiftlik Sıralaması o zaman duyurulur! Kendinize meydan okuyun ve Gelir, Ziyaretçi Sayısı, Ziyaretçi Memnuniyeti ve Çalışan Sayısı için tüm sıralamalarda üst sıralara çıkıp çıkamayacağınızı görün! Tüm oyunlarımızı görmek için “Kairosoft” aramayı deneyin!!

8-bit farm nasıl indirilir ve kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. 8-Bit Farm indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “8-Bit Farm'a Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak, buradan burada).
 4. 8 bitlik çiftlik klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

8-bit çiftlik ücretsiz indir

Doğrudan bağlantı ile ücretsiz 8 bitlik çiftlik indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 10 64bit
 • İşlemci: Intel Atom® x7-Z8750
 • Hafıza: 1 GB bellek
 • DirectX: Sayı 10
 • Depolamak: 250 MB kullanılabilir disk alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin