7 Sins Indir

Doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş 7 Sins Free Download PC oyunu. 7 Sins 27 Mayıs 2005’te yayınlandı

Oyun hakkında

7 günah oyuncunun sosyal merdivenin zirvesine çıkmasını ve yedi ölümcül günahla ilgili seçimler yapmasını gerektiren bir yaşam simülasyon video oyunudur. … Oyun sırasında, oyuncu gurur, öfke, açgözlülük, kıskançlık, şehvet, tembellik ve oburluk temelinde kararlar verir. Bir ilişki kurulduğunda, yeni görevlerin kilidi açılacaktır.

7 Sins’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. 7 Sins’in indirilmesi tamamlandığında, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “7.Sins.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. 7 Sins klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

7 Sins ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile 7 Sins Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: 98 kazanın
 • İşlemci: Intel Pentium III / AMD Duron 2.0 GHz
 • Hafıza: 128 MB RAM
 • Grafik: AMD Radeon 7000 64 MB veya NVIDIA GeForce 2 MX 100/200 32 MB
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin