7 Days To Die Indir (Alpha 19.2)

Direct Link’te Önceden Yüklenmiş Ücretsiz İndirilen PC Oyunu Ölmek İçin 7 Gün. 7 Days To Die, 13 Aralık 2013’te yayınlandı

Oyun hakkında

Yaklaşık 10 milyon kopya satılan 7 Days to Die, hayatta kalma türünü eşsiz işçilik ve dünyayı şekillendiren içerikle tanımladı. 7 Days to Die, ölümsüzlerin istila ettiği acımasızca uzlaşmaz kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor. Birinci şahıs nişancı, hayatta kalma korku, kule savunması ve rol yapma oyunlarının benzersiz bir kombinasyonu olan açık bir dünya oyunudur. Savaş, zanaat, yağma, madencilik, keşif ve karakter gelişimini dünya çapındaki hayranlar tarafından coşkuyla karşılanan bir şekilde sergiliyor. İlk çıkan kesin zombi hayatta kalma sanal alan RPG’sini oynayın. Navezgane sizi bekliyor!

OYUN FONKSİYONLARI

 • Keşfedin – Birçok benzersiz biyomla oyunu istediğiniz zaman oynama özgürlüğü sunan devasa, benzersiz ve bol ortamlar.
 • Üretim – 500’den fazla tarifle silahlar, giysiler, zırhlar, aletler, araçlar ve daha fazlasını üretin ve onarın. Devre şemalarını bularak daha güçlü tarifler öğrenin.
 • İnşa Et – Bir harabeyi ele geçir veya sıfırdan inşa et. Ölümsüzlerden kurtulmak için tuzakları, elektrik gücünü, otomatik kuleleri, otomatik kapıları, cihazları ve savunma pozisyonlarını kullanarak nihai kaleyi tasarlayın. Dünya tamamen yıkılabilir ve şekillendirilebilir.
 • İşbirliği veya Rekabet – Yerleşim yerleri inşa etmek için işbirliği içinde çalışın veya birbirinize karşı çalışın ve diğer oyuncuların üslerine baskın yapın. Zombilerin ve kanun kaçaklarının toprağı yönettiği bir çorak arazide bu gerçekten size kalmış.
 • Yarat – Yaratıcılığınızı ortaya çıkarın ve kendi başınıza veya arkadaşlarınızla nihai dünyayı inşa edin. 800’den fazla oyun içi öğeye, neredeyse 2.000 benzersiz yapı taşına ve trilyondan fazla olasılık sunan bir boyama sistemine sınırsız erişimin keyfini çıkarın.
 • İyileştirme – Her bir özelliğin altında çeşitli avantajlarla 5 ana disiplindeki becerilerinizi geliştirin. 100’den fazla kitap okuyarak ek beceriler kazanın. 7 Days to Die, tek gerçek hayatta kalma RPG’sidir.
 • Seçin – Navezgane’nin kampanya dünyasını oynayın veya şehirler, göller, dağlar, vadiler, yollar, mağaralar ve vahşi alanlarla rastgele oluşturulmuş bir dünyaya kendinizi arkadaşlarınızla bırakın. Yaklaşık 400 benzersiz lokasyon ile olasılıklar sonsuzdur.
 • Savaş – benzersiz davranışlar ve saldırılarla enfekte olan özel olanlar da dahil olmak üzere 50’den fazla benzersiz zombi arketipiyle karşılaşın.
 • Hayatta Kalma – Açlık, susuzluk, enfeksiyon, kırık kemikler, gıda zehirlenmesi, hipotermi, ısı yorgunluğu, dizanteri ve daha fazlasını içeren yaklaşık 50 adet Takviye Desteği / Rahatsızlık ile gerçek zorlu hayatta kalma mekanizmalarını deneyimleyin.

7 Days To Die’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. 7 Days To Die’ın indirilmesi tamamlanır tamamlanmaz, ZIP dosyasına sağ tıklayın ve “7.Days.To.Die.Alpha.19.2.zip’de Çıkart” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak Buraya).
 4. 7 Days To Die klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

7 Gün Ölmek Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile 7 Days To Die Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU ÇALIŞTIRMA !! dosyasına bakın. Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7 veya üstü (64 bit)
 • İşlemci: 2,4 GHz çift çekirdekli CPU
 • Hafıza: 8 GB RAM
 • Grafik: 2 GB ayrılmış bellek
 • DirectX: Sürüm 11
 • Kamp: 12 GB kullanılabilir alan
 • Ses kartı: Ses kartı: DirectX® uyumlu
 • Ek Yorumlar: Ayrılmış sunucu ve istemciyi aynı bilgisayarda çalıştırmak RAM gereksinimlerini iki katına çıkarır. Gelecek sürümler de daha fazla sabit disk alanı gerektirebilir.

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin