4th Generation Warfare Indir (v1.06 & ALL DLC)


Doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş 4. Nesil Savaş Ücretsiz İndir PC Oyunu. 4. Nesil Savaş, 28 Temmuz 2022'de yayınlandı

Oyun hakkında

21. yüzyılda devlet başkanı olmak, birçok sorumluluk ve karmaşık jeopolitik durumlarda stratejik kararlar almak anlamına gelir. Ancak, en etkili kararlar ne en görünür ne de en etik olanlardır. 4th Generation Warfare, sinsi hareketlerin olmazsa olmaz olduğu 21. yüzyıl asimetrik savaşının derinliklerinde geçen, strateji ve RPG oyunlarının benzersiz bir kombinasyonunu sunuyor.

 • Modern dünyada seçtiğiniz herhangi bir ülkenin kontrolünü elinize alın ve düşmanlarınızın etkisine karşı koymak, onları istikrarsızlaştırmak ve üstünlüğünüzü savunmak için dünya çapında özenle seçilmiş profesyonellerden oluşan bir ekip görevlendirin.
 • Rakiplerinizin stratejik binalarını bulmak için gerçek 2D ve 3D haritaları kullanın, emrinizdeki tematik harita görünümleriyle analizinizi derinleştirin ve detaylı haritalar sayesinde “ajanlarınızın” hareketlerini ve eylemlerini doğrudan dünya başkentlerinin ve büyük şehirlerin sokaklarında ve binalarında düzenleyin. haritalar.
 • Etki veya müdahale yoluyla hareket ederek, yabancı devlet başkanlarının kendi halkı tarafından veya darbelerle devrilmesi için kışkırtmaya çalışmak. Ve en önemlisi, uyanık olun ki bu sizin başınıza gelmesin.

Gen 4 Warfare nasıl indirilir ve kurulur?

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi Şimdi İndir düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. Warfare Gen 4'ün indirilmesi bittiğinde, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Warfare Gen 4'te Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunun için 7-Zip'e ihtiyacınız olacak; burada).
 4. 4th Generation Warfare klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alıyorsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörüne göz atın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Warfare Generation 4'ü Ücretsiz İndirin

Doğrudan bağlantı ile Warfare Gen 4 ücretsiz indirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT: Bu oyun zaten sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer tüm programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR!!.txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmekte sorun yaşıyorsanız .exe dosyasına sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır”ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa tıklayın burada

sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 11, 10, 8
 • İşlemci: 1.6 GHz
 • Hafıza: 4 GB RAM
 • Depolamak: 4 GB kullanılabilir depolama alanı

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin