3rd Eye Indir

Doğrudan bağlantıda önceden yüklenmiş 3rd Eye Free Download PC oyunu. 3. Göz 30.09.2019’da vizyona girdi.

Oyun hakkında

Touhou projesinden Koishi Komeiji’nin başrolde olduğu bir 2D keşif / korku oyunu. Gerçeklikten çok farklı bir zihinsel dünyayı keşfetmek için üçüncü gözünüzü kullanın. Koishi’nin Üçüncü Gözünü kullanarak zihinsel dünyada saklı olan şeyleri bulabilir veya elde edebilirsiniz. Ama ne kadar çok kullanırsanız, üçüncü gözünüz o kadar kanlı olur. Göz tamamen kızarmadan önce göz damlası ile rahatlatın.

3rd Eye nasıl indirilir ve kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
  3. 3. Göz indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “3. Göze Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip’i gerektirir). Burada).
  4. 3. Göz klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik DLL hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

3. Göz Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile 3. Göz Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indir düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu nedenle yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Burada

Sistem gereksinimleri

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim sistemi: Vista / 7/8/10 (yalnızca 64 bit)
  • İşlemci: CPU Çekirdeği i5 2GHz
  • Depolamak: 2 GB RAM
  • Depolamak: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin