123 Slaughter Me Street Indir

123 Slaughter Me Street Ücretsiz İndirilebilir PC Oyunu Direct Link’te Önceden Yüklenmiştir. 123 Slaughter Me Street 28 Eylül 2015’te yayınlandı

Oyun hakkında

123 Slaughter Me Street’e hoş geldiniz! Kaçak bir suçlu olarak, bir ara sokakta kaçarken polisten kaçarsınız. Eski bir yangın merdiveni görüyorsunuz ve terk edilmiş bir binanın çatısına çıkıyorsunuz; Burada güvendesin. Devriye arabaları geçerken gölgelerin arasına girin. Sahil temiz, sen bundan daha yeni kurtuldun … değil mi? Yangın merdivenine geri dönerken, çatı altınıza açılıyor ve karanlığa dalıyorsunuz. Yaralanmışlar ve sadece ölmekte olan bir el feneri ile donatılmışlardır. Neredesin? Bu binadan hemen çıkmalısın. Çarpık bir ayak bileği, ilerlemenin büyük fedakarlıklarından birinin ortasında kırık bir el feneri. Polisten kaçmak için ödediğin bedel bu. Burada ölüm gibi kokuyor; hayal kırıklığı, başarı ve eski umutların kutlanması kokusu. Önünüzdeki sonsuz karanlıktan bir kargaşa yükseliyor. Fare mi? Hayır, sıçanlar için çok büyük. Sokak köpekleri? Gecekonducular mı? Başka? Bulmayı ummuyorsun, ama devam etmelisin. Kararlı olarak, eskimenin açık uçurumuna adım atarsınız. Bir çıkış olmalı … Çıkışa git. Kalp çarpıntısı, kaygı uyandıran bir paranoya cenneti; 123 Slaughter Me Street başka hiçbir şeye benzemez. Tamamen benzersiz bir dizi kontrol ve sınırlı hareket kabiliyetiyle, oyuncuların bu konuda fikir sahibi olmaları gerekir. Çıkışa git ve çabuk yap.

123 Slaughter Me Street’i indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. 123 Slaughter Me Street indirme işlemi tamamlandıktan sonra, zip dosyasına sağ tıklayın ve “123.Slaughter.Me.Street.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (7-Zip’e ihtiyacınız olacak, Buraya).
 4. 123 Slaughter Me Street klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

123 Slaughter Me Street ücretsiz indirme

123 Slaughter Me Street’in doğrudan bağlantıyla ücretsiz indirilmesini başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik dll hataları alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUN NASIL ÇALIŞTIRILIR! Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7, Vista, 8 veya 10
 • İşlemci: Intel / AMD 2,4-2,7 GHz çift çekirdekli
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: Nvidia GeForce GT 630M / AMD Radeon HD 7520G
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Kamp: 2 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.