12 Is Better Than 6 Indir

12, doğrudan bağlantıyla önceden yüklenmiş 6 Ücretsiz indirilen bilgisayar oyunundan daha iyidir. 12, 6’dan daha iyi, 20 Kasım 2015’te yayınlandı

Oyun hakkında

Yıl 1873. Kaçan bir köle çölde yavaşça yürür ve Meksika’dan Teksas’a doğru yol alır. Yakınlarda bir tabanca tutuyor ve ölü bir adamdan çalınan fötr şapka giyiyor.

Ana Özellikler:

 • Ölümcül atışlar

  Başka bir tetiği çekerek ateş etmeden önce tabancayı bir tetikle kaldırmalısınız. Bir yanlış hareket ve anında istila edileceksin.

 • Otantik silahlar

  Winchester, ikiz toplar, tabancalar ve Gatling topları gringoları yok etmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Bu arada, dinamitli bir RAT’ımız var.

 • Heyecan verici bir hikaye

  1870’lerde Amerika Birleşik Devletleri’nde hayatta kalma ve özgürlük için savaşan kaçan Meksikalı bir mahkumun yolculuğunu yaşayın

12’yi indirmek ve yüklemek 6’dan daha iyidir

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. 12 Is Better Than 6 indirmeyi bitirdikten sonra, zip dosyasını sağ tıklayın ve “12’ye Çıkart 6’dan Daha İyidir” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-Zip gerektirir. Buraya).
 4. 12 Is Better Than 6 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

12, 6 ücretsiz indirmeden daha iyidir

Doğrudan bağlantı ile 12 Is Better Than 6 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT::
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, bu yüzden yüklemenize gerek yoktur. Eksik DLL hataları alırsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! .Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows Vista / Windows 7 / Windows 8.1
 • İşlemci: Intel Pentium 2.9 Ghz veya eşdeğeri
 • Hafıza: 2048 MB RAM
 • Grafik: Shader Model 3.0 desteği ile 512 Mb DirectX 9 uyumlu grafik kartı
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depo: 300 MB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin