007 Legends Indir

007 Legends Free Download PC oyunu doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiş. 007 Legends, 16 Ekim 2012’de yayınlandı

Oyun hakkında

007 Legends, altı klasik Bond filmini orijinal bir James Bond deneyimi için bir araya getiren ve oyuncuları son teknoloji casus cihazlar, bir silah cephanesi ve çok daha fazlasıyla donatan orijinal, kapsamlı bir hikayeye sahiptir. 007 Legends’ın ana hikayesine ek olarak, oyun, GoldenEye 007: Reloaded’da başlayan, hayranların en sevdiği tek oyunculu Mi6 Ops görevlerinin geri dönüşünü içeriyor, oyunculara topyekün aksiyondan gizlilik ve cihazlara kadar çeşitli ek görevleri tamamlamaları için meydan okuyor Aralık. temelli oyun ve çevrimiçi en yüksek dereceli sonuçlar için rekabet edin. Ayrıca ilk kez oyuncular Bond’un kohortlarından biri veya acımasız düşmanları olarak katılabilir ve görevleri kendi gözleriyle ve 007’nin gözleri aracılığıyla yeniden yaşayabilir. Güçlü James Bond çok oyunculu deneyimi, dört oyuncu için yerel bölünmüş ekran oyun modları ve Bond’un 50 yıllık mirasından alınan yeni haritalar, silahlar ve karakterlerle rekabetçi çevrimiçi oyun içerir. Daha fazla alet, daha derin gizlilik ve casus araştırma oyunlarıyla oyuncular, dünyadaki en popüler casus gibi hissetmek için her fırsata sahip.

007 Legends’ı İndirin ve Yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi “Şimdi İndir” düğmesini tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve tamamlanmasını bekleyin.
 3. 007 Legends indirmeyi bitirdiğinde, zip dosyasına sağ tıklayın ve “James.Bond.007.Legends.zip’e Çıkart” seçeneğini tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir. Buraya).
 4. 007 Legends klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Eksik DLL hatalarıyla karşılaşırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki herhangi bir programı yükleyin.

007 Legends ücretsiz indirme

Doğrudan bağlantı ile 007 Legends Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:: Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, böylece yüklemenize gerek kalmaz. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için OYUNU NASIL ÇALIŞTIRIR’a bakın !! .Txt ‘. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın Buraya

Sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: XP veya daha yenisini kazanın
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 veya AMD Phenom X3 8750 işlemci veya daha iyisi
 • Hafıza: 2 GB RAM
 • Grafik: Shader 3.0 veya üstü NVIDIA GeForce 9600GT 512 MB / ATI Radeon HD 3870512 MB veya üstü
 • DirectX: Sürüm 9.0
 • Depo: 9 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin