ΔV: Rings Of Saturn Indir (v0.439.3)


ΔV: Rings Of Saturn Ücretsiz indir PC oyunu, doğrudan bağlantıya önceden yüklenmiştir. ΔV: Rings Of Satürn 12 Ağustos 2019'da piyasaya sürüldü

Oyun hakkında

Yukarıdan aşağıya fizik ile uzay madenciliği için zorlu bilim kurgu simülatörü. Gerçeğe yakın teknolojiyle gerçekçi uzay yolculuğunda ustalaşın, geminizi uçuş tarzınıza uyacak şekilde yükseltin ve size yardımcı olması için bir ekip kiralayın. ∆V olarak sembolize edilen ve Delta-Vee olarak telaffuz edilen V. Delta-V, bir uzay aracının tüm itici yükünü kullanarak elde edebileceği hız değişikliğidir. Yıl 2273. Satürn'ün halkalarındaki değerli minerallerin beklenmedik keşfi, gelişen bir uzay kazısı endüstrisini ateşledi. Halkalar açısından zengin olma umuduyla bir asteroid kazı gemisine pilotluk yapıyorsunuz, ancak çok geçmeden her şeyin göründüğü gibi olmadığını keşfediyorsunuz. Gerçek fizik ve bilim ile zorlu bir bilim kurgu hikayesini deneyimleyin.

ana Özellikler

 • Gerçekçi yukarıdan aşağıya bilimkurgu uzay uçuşu deneyimi. Oyunun her yönü gerçek bilim tarafından desteklenmektedir. Gemiler, tıpkı uzay gemilerinin yapması gerektiği gibi uçar.
 • Otomatik pilot yardımı ile saniyeler içinde harekete geçin veya manuel motor manevraları ile yakıttan tasarruf edin.
 • Her alt sisteme kadar ayrıntılı gemi simülasyonu – geminizi yükseltin, arızalı sistemleri hemen onarın veya onarın. Herhangi bir sistem arızası oyunu etkileyecektir – uzayın düşmanca ortamında hayatta kalmak için uyum sağlayın.
 • Yüzüklerin sırrını keşfedin veya sadece kazı işinizi yürüterek zengin olmaya çalışın.
 • Stratejinizi Enceladus Prime Station'da planlayın. Üretiminizi satın, geminizi yükseltin, mürettebatı işe alın ve işinizi yönetin.

ΔV: Rings of Satürn'ü indirin ve yükleyin

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıkladığınızda UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli “Şimdi İndir” düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. ΔV: Rings Of Saturn indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “ΔV: Rings Of Saturn'e Çıkart” seçeneğine tıklayın (bu, alabileceğiniz 7-zip gerektirir). burada).
 4. ΔV: Rings Of Saturn klasörüne çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. İyi eğlenceler ve oyunlar! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki programları yükleyin.

ΔV: Satürn Halkaları ücretsiz indir

ΔV'yi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın: Doğrudan bağlantı ile Rings Of Satürn Ücretsiz İndir. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

NOT:
Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, dolayısıyla yüklemeniz gerekmez. Eksik DLL hataları alıyorsanız, bir _Redist veya _CommonRedist klasörü bulun ve bu klasöre directx, vcredist ve diğer programları yükleyin. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUN ÇALIŞTIRILIR !!. Txt” dosyasını bulun. Ayrıca, oyunu kaydetmede sorun yaşıyorsanız, exe'ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarının silinmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa, tıklayın burada

Sistem gereksinimleri

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim sistemi: Windows 7/8/10
 • İşlemci: I5
 • Hatırlatma: 2 GB RAM
 • Grafik: Intel UHD 630, 2 GB VRAM
 • Depo: 1 GB kullanılabilir alan

Ekran görüntüleri

Oyun nasıl indirilir?


Bunları da beğenebilirsin