GraNeed for Speed Underground
GatunkiWyścigi
DeweloperElectronic Arts (EA Games)
WydawcaElectronic Arts (EA Games)
Data wydania17 listopada 2003 r

Kliknij przycisk pobierania, aby przejść do strony pobierania Need for Speed Underground. To pozwoli ci pobrać grę z najszybszego dostępnego serwera.

Pobierz jedną z najstarszych i najlepszych gier wyścigowych w historii: Need for Speed Underground. Tutaj możesz pobrać grę z najszybszym możliwym sposobem, jakim jest Dysk Google. To daje możliwość uzyskania jak najszybszej prędkości pobierania, ze wszystkich serwerów pamięci masowej w chmurze na całym świecie!

NFS Underground można pobrać, zainstalować i grać bez żadnych kosztów lub weryfikacji, z tylko plikiem instalacyjnym 168 MB. Na naszych stronach internetowych możemy zagwarantować bezpieczną, czystą grę, z której możesz korzystać w dowolny sposób!

Wymagania gry

Minimum

 • System operacyjny: Windows XP (SP2).
 • Procesor: procesor 700 MHz.
 • RAM: 1 GB.
 • Karta graficzna: 32 MB pamięci wideo.
 • Karta dźwiękowa: Urządzenie dźwiękowe.
 • Miejsce na dysku twardym: 1.5 GB.

Zalecana

 • System operacyjny: Windows 7 lub powyżej.
 • Procesor: procesor 1.5 GHz.
 • RAM: 2 GB.
 • Karta graficzna: 512 MB pamięci wideo.
 • Karta dźwiękowa: Urządzenie dźwiękowe.
 • Miejsce na dysku twardym: 5 GB.

O grze

Ta gra jest inspirowana filmem Szybcy i wściekli, i jest przeznaczony do wyścigów ulicznych na seryjnych samochodów, poddane różnych tuning. Armia graczy i Need for Speed Underground sprzedała się w około 15 milionach egzemplarzy, spędziła i spędza długie godziny w wirtualnym garażu, modyfikując swoją “jaskółkę” – Dodge Neon, Volkswagen Golf, Honda Civic czy jaki model dwóch tuzinów.

A wszystko po to, by wyrwać się na rozległym połacie nocnej metropolii Olympique City, przypominając to Nowy Jork, czy Los Angeles, i wygrać wyścigi w ringu, drifting, drag racing lub inne zawody samochodowe. Różnorodność trybów jest kolejnym powodem, aby pobrać Need for Speed Underground 1 za pośrednictwem naszej strony internetowej. Nie da się nie podkreślić doskonałej grafiki opartej na bibliotece graficznej ENGINE EA. Wystarczy pamiętać niepowtarzalny efekt rozmycia!

Need for Speed Underground to jedna z najlepszych gier z serii NFS i pierwsza gra wyścigowa uliczna. Projekt stał się pierwszą częścią po restarcie serii i oferuje fanom gatunku wyścigu, z którego nawet dziś nadal zapiera dech w piersiach…

Pierwszą rzeczą do powiedzenia jest to, że jest to pierwsza gra z serii, która ma pełną historię. Nie ma jednak otwartego świata, a są tylko dialogi, z których staje się jasne, dlaczego i dlaczego główny bohater bierze udział w wyścigach ulicznych.

Ale tak czy inaczej, i grać zgodnie ze scenariuszem jest nadal interesująca. Co więcej, gra ta jest inspirowana filmem Szybcy i wściekli, którego pierwsza część została wydana w przeddzień premiery gry.

Co do rozgrywki Need for Speed Underground, to w momencie premiery i nic nie narzekać. Jednak trudno jest znaleźć winę z niczego dzisiaj. Ogromna liczba fajnych samochodów, w tym klasyczne sedany, samochody sportowe i SUV-y, morze części do tuningu i dostosowywania samochodów, kilka trybów gry, pompowanie samochodów. Wszystko to i wiele więcej pozwoli Ci się dobrze bawić i jak najlepiej wykorzystać wyścigi.

Tak, odwiedzić najlepsze amerykańskie miasto, gdzie odbywają się szalone wyścigi uliczne. Staje się profesjonalnym zawodnikiem to marzenie każdego gracza, który preferuje gry symulator sportowy. Przyjeżdżasz do nowego miasta dla Ciebie w poszukiwaniu pracy. I znajdziesz go, ale znajdziesz się w nowej dziedzinie dla Ciebie. W grze NFS Underground z powodzeniem opanujesz karierę zawodnika.

NFS Underground 1: Rozgrywka

Legendarny symulator wyścigów podbił serca milionów graczy z całego świata! Tym razem akcja rozgrywa się w fikcyjnej metropolii Olympique City, gdzie życie “wrze” nawet w środku nocy, a uliczni zawodnicy rywalizują o prawo do bycia mistrzem szalonych zawodów.

Pchają pedał gazu do końca i ścigają się w kierunku niesamowitych przygód, podkreślając strome zakręty na wolnej autostradzie. Szalona prędkość samochodu daje namacalną adrenalinę: gracz musi stać się niezniszczalnym królem wyścigów samochodowych, aby odebrać dużą nagrodę pieniężną i w pełni “pompować” samochód!

Historia

Musisz zarządzać postacią o imieniu Ryan Cooper. On jest street racer, ozdobny, zawsze spędza czas za kierownicą swojego samochodu, i pędzi po ulicach, strasząc przechodniów. Cały czas bierze udział w wyścigach.

Musisz przejść wszystkie poziomy, zaczynając od dołu, i wspiąć się na szczyt, z którym staniesz się sławny, i będzie uważany za najfajniejszego zawodnika. Aby to osiągnąć, trzeba będzie spróbować, pokonać wiele przeszkód.

Będziesz musiał jeździć stosunkowo niewiele. Z każdym testem poziom trudności będzie wzrastał. Będziesz utrudniony przez wielu, w tym sztuczną inteligencję.

Każdy gracz może zbudować swoje wyścigi “Kariera” przechodząc długie i mylące utwory z wielu nieoczekiwanych przeszkód. Główny bohater jest szalony o rajdzie i Samantha, która jest piękną dziewczyną, która pomaga wspiąć się na faceta na szczyt wyścigów ulicznych!

W sumie, istnieje 112 ekscytujących misji w grze z poziomami trudności “lekki”, “średni” lub “ciężki”? im więcej wysiłku jest wydawane, tym bardziej namacalna nagroda jest zasłużona! Ale nie zapomnij o podstępnym wróg Eddie: on i jego dziewczyna Melissa miłość do organizowania różnych łajdaków.

Efekty gry

Kolorowy trójwymiarowy obraz miasta i wspaniały dźwięk dadzą niezapomniane uczucie podczas przechodzenia przez symulator samochodu i zanurzą się z głową w wirtualnej rzeczywistości! Niezapomniany akompaniament muzyczny łączy gatunki rocka, techno i rapu, dzięki czemu ścieżka dźwiękowa jest nierealistycznie fajna.

Został stworzony przez znanych wykonawców, którzy nagrali ekskluzywną muzykę dla Need for Speed. Można również wybrać optymalną rozdzielczość ekranu, przełączyć odtwarzane utwory i dostosować kombinację głosu i tekstu lub całkowicie wyłączyć dźwięk. A język interfejsu jest przedstawiony w wersji rosyjskiej i angielskiej.

Cechy

Do dziś EA Games sprzedało się w ponad 15 milionach egzemplarzy oficjalnej premiery tej gry. Taka popularność jest ze względu na fakt funkcji realizowanych w nim, co sprawiło, że naprawdę warto pobrać i grać w grę wyścigową i jeden z najlepszych w tym gatunku wśród historii!

Tak, przekonajmy się niektóre z głównych cech, które odgrywały główną rolę w podejmowaniu Need for Speed Underground jednym z najlepszych:

 • Ogromny wybór samochodów: arkada oferuje ponad dwadzieścia znanych marek samochodów, w tym Toyota, Subaru, Cadillac, Mitsubishi, itp.
 • Umiejętność wykonywania niesamowitych i niebezpiecznych manewrów, dzięki czemu można poczuć się jak profesjonalny kaskader.
 • Kilka trybów gry: Kariera, Szybki wyścig, Gra czasu, Sieć i Multiplayer.
 • Możliwość gry w Xbox, PlayStation i GameCube.
 • Sześć rodzajów wyścigów: “Ring” (jazda w kręgu śledzenia), “Spadek” (przegrany przez tego, który przekracza linię mety jako ostatni), “Sprint” (wygrywa najszybszy uczestnik), “Drifting” (szalona prędkość i płozy), “Drag racing” (natychmiastowe przełączanie prędkości na małym torze) i “Test Drive” (test możliwości “samochodu”.
 • Głęboki system dostosowywania, każda maszyna może być dostosowana do najdrobniejszych szczegółów, zmieniając zarówno wygląd, jak i szczegóły wewnętrzne.