GraNeed for Speed Underground 2
GatunkiWyścigi
DeweloperElectronic Arts (EA Games)
WydawcaElectronic Arts (EA Games)
Data wydania9 listopada 2004 r

Kliknij przycisk pobierania, aby przejść do strony pobierania (Download) Need for Speed Underground 2. To pozwoli ci pobrać grę z najszybszego dostępnego serwera.

 • Readers Rating
 • No Rating Yet!
 • Your Rating


Pobierz drugą grę z serii NFS i jedną z najlepszych gier wyścigowych w historii. Need for Speed Underground 2 pobierz jest dostępny z super szybką prędkością na Dysku Google, co pozwala uzyskać łatwą i wydajną prędkość, gdziekolwiek mieszkasz!

Ta wersja gry jest czysta, bezpieczna i darmowa do pobrania zainstalować i grać na stałe. Plik instalacyjny jest wykonany z najnowszych algorytmów kompresji i instalacji, co pozwala przygotować go do gry tak szybko, jak to możliwe!

Wymagania gry

Minimum

 • System operacyjny: Windows XP (SP2).
 • Procesor: Intel Pentium III lub AMD Athlon 933 MHz lub równoważny.
 • RAM: 128 MB.
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce 6600 GT lub Radeon X1300XT.
 • Karta dźwiękowa: Urządzenie dźwiękowe kompatybilne z DirectX.
 • Miejsce na dysku twardym: 1 GB.

Zalecana

 • System operacyjny: Windows 7 lub powyżej.
 • Procesor: Intel Pentium IV lub AMD Athlon 1.8 GHz lub lepszy.
 • RAM: 2 GB.
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce 6900 GT lub Radeon X2300.
 • Karta dźwiękowa: Urządzenie dźwiękowe kompatybilne z DirectX 9.
 • Miejsce na dysku twardym: 4 GB.

O grze

Need for Speed: Underground 2 to symulator samochodów zręcznościowych wydany w 2004 roku. Jest to kontynuacja pierwszej części Undergroundu. Dzięki ogólnemu sukcesowi gry, EA podjęło pozytywną decyzję o wydaniu sequela, który został przejęty przez studio EA Black Box.

W rzeczywistości, ta gra jest prawie jednym z najbardziej udanych w historii serii. Tutaj i wyścigi uliczne, i po raz pierwszy zaprezentował częściowo otwarty świat, i swobodę działania, i różne tryby wyścigów, i rozwój inteligencji rywali, a dostosowanie samochodów i wiele, wiele więcej. Ponadto, wreszcie, jest pełna historia z postaciami, głównym bohaterem i wielki finał.

Ponadto Need for Speed: Underground 2 dołączył już do grona ulubionych projektów wielu graczy-koneserów szybkości, ryzyka i luksusu. A jeśli jeszcze go nie znasz, nie trać czasu! Nie popełnij błędu, ona cię zaimponuje.

W przeciwnym razie, nie może być, gdy flota jest reprezentowana przez wiele fajnych samochodów, począwszy od Toyoty i Mitsubishi do Lincolns i Cadillacs! I dodać do tego wiele potężnych szczegółów, które poprawiają wydajność samochodu, i niesamowite cechy zewnętrznego tuningu.

Need for Speed Underground 2: Rozgrywka

NFS Underground 2 jest w pełni skoncentrowany na nocnych wyścigach ulicznych. Tryb główny to kariera, podzielona na 5 “er”, która jest konsekwentnie odblokowywała się jako wyścigi oznaczone na mapie. Każdy z nich otwiera dodatkowe samochody i funkcje, które mogą przynieść graczowi dodatkowe pieniądze, takie jak sesje zdjęciowe na okładkach magazynów.

Świat gry

Gracz jest w stanie poruszać się bez ograniczeń po ulicach miasta, a nawet jest zalecane, ponieważ tylko w ten sposób można znaleźć tajne bonusy, które mogą wypełnić budżet dobrze na początkowym etapie. Również podczas podróży czasami spotkać innych zawodników. Mogą zostać zaproszeni na pojedynek, w którym zwycięzca otrzymuje niewielką kwotę pieniędzy (ta opcja zwiększa się w zależności od obecnej epoki), a także unikalne szczegóły dla niektórych samochodów. Z tego powodu gracz musi wykorzystać dowolną wygodną pauzę, aby podróżować, brać udział w wyścigach pojedynkowych, uzupełniać budżet i otwierać nowe komponenty.

Okresowo gracz będzie otrzymywał wiadomości o lokalizacji różnych ras, a czasami nie są one oznaczone na mapie. Warto więc pamiętać o adresie. Głównym celem gry jest pełne przejście absolutnie wszystkich ras w mieście.

Możesz dowiedzieć się o bieżącym postępie, klikając klawisz T, aby otworzyć menu, w którym proces będzie wyświetlany jako procent. Z tego powodu może się zdarzyć dość zabawne rzeczy, rozgrywka jest całkiem realistyczne, aby zakończyć na długo przed wszystkie wyścigi są przekazywane. W związku z tym nie należy spieszyć się do wykonywania zadań wątku, jeśli trzeba przejść przez pełną dostępną zawartość.

Sponsorzy w grze

W Need for Speed Underground 2 sponsorzy są ważną częścią rozgrywki. Po serii pierwszych zwycięstw, gracz będzie miał możliwość podpisania umowy z jednym ze sponsorów. To pozwala zabrać wszystkie samochody, które lubisz za darmo w salonach samochodowych.

Oprócz stabilnej opłaty i dodatkowych bonusów za zwycięstwa, gracz będzie musiał wypełnić swoją część kontraktu. Wyraża się to w uczestnictwie w wyścigach organizowanych przez sponsora, a każdy z nich ma swoje własne tory, które są bardzo różne pod względem złożoności.

Jednak nieco łatwiejsza sytuacja jest taka, że gracz może wybrać, w którym wyścigu weźmie udział w tej chwili. Będziesz również musiał być odnotowany w określonej liczbie sesji zdjęciowych (wyświetlanych przez specjalną plakietkę na minimapie, a gracz musi dostać się do takich punktów przez pewien okres czasu).

Przynosi to dodatkowe pieniądze, których wysokość zależy od wizualnej oceny samochodu. Jest to jedna z najważniejszych gier. Ocena wizualna jest wyraźnie związana z pewnymi kombinacjami, więc jeśli gracz odsunie się od pewnego “kanonu”, jego ocena będzie niższa, co jest nieco niesprawiedliwe.

Cechy

Na pewno taka popularna gra zdobyła swoją popularność ze względu na zaimplementowane funkcje. W czasie, funkcje te uczyniły go najlepszą grą wyścigową na całym świecie. Jednak w dzisiejszym świecie gier, gra nadal warto pobrać i grać i na pewno dobry, aby spróbować. Oto niektóre z głównych funkcji, które będą chciały dowiedzieć się o:

 • NFS: Underground 2 to prawdziwy bestseller. Gra, wydana w 2004 roku, sprzedała się w ponad 4 milionach egzemplarzy.
 • Tutaj można jeździć na różnych fajnych samochodów znanych producentów: Toyota, Mitsubishi, Mazda, Audi, Ford, Hyundai, Peugeot, Honda, itp.
 • Gadżety i urządzenia do twojego samochodu. Możesz nie tylko dostroić swój samochód podczas gry, ale można zainstalować nowe części, aby twój samochód wyglądał tak realistycznie, jak to możliwe.
 • Fascynująca kariera, z różnych ras i swobodnego przemieszczania się na ulicach miasta, nie będziesz się nudzić!
 • Miasto zostało zainspirowane nocnymi pejzażami Los Angeles, Nowego Jorku i innych amerykańskich metropolii.
 • Atmosferę wyścigów ulicznych podkreślają wrażliwe efekty dźwiękowe i fajna ścieżka dźwiękowa stworzona przez Xzibita, Snoop Dogga, Paula van Dyke’ a, Rise Against i inne gwiazdy.
 • Przeciwnicy w Need for Speed Underground 2: Wszyscy zawodnicy uliczni będą próbowali obejść cię podczas gry. Ty jako zawodnik, musisz sobie z nimi poradzić. Aby to zrobić, można przejść do trybu nauki, gdzie przeciwnik może nauczyć się jego umiejętności jazdy, jego wszystkie cechy jako zawodnik.
 • Oprócz jednej kariery i dodatkowych trybów, istnieje czteroosobowa gra sieciowa.
 • Twardzi przeciwnicy. Twoi przeciwnicy będą najlepszymi profesjonalnymi zawodnikami. Dlatego jako gracz musisz spróbować stać się godnym konkurentem dla swoich rywali.

Rodzaje ras

Istnieje 8 całkowitych trybów w grze, każdy z nich różni się od innych i wykonane w specjalny sposób, aby gra jeszcze zabawniejsze do gry. Na pewno jest to jedna z najlepszych rzeczy znalezionych w need for speed gry, co czyni je jednym z najlepszych w kategorii wyścigów!

Ring

“Ring” jest najłatwiejszym trybem w Need for Speed Underground 2. Po prostu, gracz musi być pierwszym, aby przekroczyć linię mety na ostatnim okrążeniu. Ich liczba może wahać się od dwóch do pięciu, co znacznie zwiększa dynamikę gry, ponieważ utrzymanie szybkiego tempa przez długi czas może być dość trudne.

Sprint

“Sprint”: Gracz musi być pierwszy, aby dostać się do mety. Osobliwością tego trybu są zamknięte tory.

Drag

“Drag racing”: Wyścig na niemówienie, gdzie gracz musi pokonać bez obliczu nadjeżdżających z naprzeciwka. Ten tryb ma sporo subtelności. Na przykład dostępna jest tu tylko manualna skrzynia biegów, której dokładność będzie zależała od prędkości przyspieszenia.

Jeśli nie przełączysz biegów lub robisz to źle zbyt długo, możesz mieć awarię silnika, co oznacza utratę. Wszystko to, wraz z koniecznością ciągłego unikania “kamikaze” i tylko jedną szansą na zakończenie, sprawi, że gracz dobrze się poci, aby pokazać dobry wynik.

Drift

“Drift”: Tutaj musisz zdobyć najwięcej punktów, robiąc płozy. Jeśli gracz wpadnie na przeszkodę lub inny samochód podczas kaskaderstwa, punkty nie są przyznawane. W przypadku małych utworów, gracz może mieć do trzech przeciwników, a jeśli punkt znajduje się w mieście, gracz będzie “pracować” sam.

Street X

“Street X”: Główną cechą tego trybu są krótkie kręte tory, co czyni je nieprzejezdnymi. Zabrania się stosowania podtlenku azotu. W przeciwnym razie rozgrywka jest całkowicie podobna do “The Ring”

Professional League

“Professional League”: Utwory tutaj są wyjątkowe, wyścigi. Na tym kluczowym końcu różnice, jedyną rzeczą, przeciwnicy są poważniejsze niż w początkowych wyścigach. Rozgrywka jest taka sama jak w Ringu.

Jeeps

“Jeeps”: W tych wyścigach można uczestniczyć tylko w jeepach, cele są całkowicie podobne do innych ras.

Szybki wyścig

“Szybki wyścig”: Wybrany w menu. Przed rozpoczęciem gracz może dostosować wiele parametrów, takich jak poziom natężenia ruchu, liczba przeciwników, ich siła i inne. Również w tym trybie, można wybrać “Test Drive”, w którym gracz dostaje możliwość swobodnego poruszania się po mieście i wezwać na pojedynek wszystkich nadjeżdżających jeźdźców.

NFS Underground 2: Multiplayer

Need for Speed: Underground 2 była obsługiwana przez grę wieloosobową na platformy PS2, Xbox i Windows. Istnieją tylko cztery tryby wyścigu dostępne w grze online: Ring, Sprint, Drag Racing i Drift. Oficjalnie serwery zostały zamknięte w 2006 roku, więc teraz pobierz NFS Underground 2 ze względu na grę sieciową. Tak więc, po prostu pomysł jest bezcelowy.

Samochody do gier

Gra prezentuje sporo samochodów znanych marek. Pierwszym samochodem, którym gracz będzie mógł jeździć będzie Nissan 350, dzięki uprzejmości Rachel, dziewczyny głównego bohatera. Zasadniczo są to standardowe maszyny, które są w masowej produkcji.

W przeciwieństwie do pierwszej części, oto wygląd trzech modeli jeepów; Cadillac Escalade, Lincoln Navigator, Hummer H2. Jeden z nich powinien być zawsze w garażu, aby wziąć udział w specjalnych wyścigach. Jeepy mają znacznie cięższe sterowanie niż inne samochody. W sumie twój garaż może mieć do pięciu samochodów.

Możliwości stylizacji i strojenia w Need for Speed Underground 2 są dość szerokie. Odtwarzacz jest w stanie zastąpić zderzak, reflektory, spoiler, neon, tułów, dyski i tak dalej. Można również dostosować ustawienia silnika i zawieszenia oraz zmodyfikować je, aby poprawić wydajność, co pozwala na lepszą obsługę.

Kup części są dostępne tylko w specjalnych sklepach, które trzeba szukać na całej mapie. Możesz kupić niezbędne części jako część zestawu, luzem”, w tym przypadku ich koszt będzie naprawdę trochę niższy niż gdyby gracz kupił je oddzielnie od siebie.

Historia gry

Historia toczy się po tym, jak bohater zdobył tytuł najlepszego zawodnika w Olympique City. Wkrótce zostaje zaproszony do konkursu przez nieznanego zawodnika. Przybywając w określone miejsce, bohater zostaje nagle oślepiony jasnym światłem reflektorów, a jego Nissan Skyline R34 z pełną prędkością taranuje Hummera H2, niszcząc samochód.

Sześć miesięcy później protagonista otrzymuje list od Samanthy, przyjaciółki z pierwszej części. Prosi cię, abyś przyszedł do Bayview. Przybył tam na planecie bohater spotyka Nissana 350, uprzejmie dostarczone przez Rachel, inny przyjaciel głównego bohatera. Po wygraniu kilku małych wyścigów i przybyciu do salonu samochodowego, aby kupić nowy samochód, bohater udaje się z Rachel, aby spotkać się z mechanikiem samochodowym Tommym.

Wygrywając wyścig, gracz zaczyna zdobywać szacunek wśród innych zawodników, a wchodząc do profesjonalnej ligi, protagonista dostanie poważnych rywali w obliczu innych zawodników ulicznych. Pierwszym będzie Ricky Mortis, który na prośbę Caleba spróbuje pokonać głównego bohatera w konkursie, ale przegrywa. Stopniowo protagonista pokonuje wszystkich zawodników z gangu Caleba, zmuszając go do wyzywania gracza.

Jeśli gracz wygra wyścig, doprowadzi to do dobrego zakończenia, a protagonista zostanie powitany z radością. Jednak, jeśli przegrasz, Caleb zacznie upokarzać głównego bohatera i aktywnie chwalić. I tu będzie koniec NFS Underground 2 głównej historii.

Postacie w Need for Speed Underground 2

 • Rachel Teller, brunetka 27 lat, energiczny i zarozumiasny.
 • Caleb Callan Reis jest antagonistą, silnym i silnym mężczyzną w wieku od 27 do 32 lat z ciałem pokrytym tatuażami.
 • Tommy, młody mechanik samochodowy, zawsze gotowy, aby pomóc innym ludziom.
 • Nikki Morris jest ambitną i pewną siebie zawodniczką uliczną, z przyjemnym wyglądem, który sprawia, że jest w centrum uwagi.
 • Street Reapers to gang Caleba, kapryśnej grupy jeźdźców z najlepszym sprzętem i samochodami, a reszta ulicznych zawodników ich boi.

Historia rozwoju

Twórcy ze studia EA Black Box postanowili nie zmieniać głównej rozgrywki, ale ulepszyć istniejący system. Ponadto druga część była pierwszą, w której zaczętoniało efekty pogodowe, co stanowiło swego rodzaju przełom techniczny dla serii.

Graficznie gra została jeszcze pozostawiona z ciemnymi i ponurymi miejscami nocnymi, ale gracze mogli swobodnie poruszać się po przyzwoitym mieście w trybie free-race. Jedynym błędem jest poziom rozmycia, z powodu którego przy dużych prędkościach wszystkie otaczające obiekty stały się rozmazane. Nie wpłynęło to jednak w szczególności na ostateczną ocenę gry na rynku.

Początkowo Need for Speed Underground 2 miał wdrożyć system uszkodzeń, ale w wersji nie jest. Oczywiście, niektóre uszkodzenia samochodu może dostać, po włączeniu odpowiedniego ustawienia, ale maksymalna będzie proste zadrapania i pęknięcia na przedniej szybie. W rezultacie graczom czasami łatwiej było trafić na przeszkodę i użyć jej do zmieścienia się w zakręcie, niż zresetować prędkość i tracić czas na niezbędne manewry.

Charakterystyczną cechą gry są jeepy, a jeden z nich będzie prowadzić głównego antagonistę, a mianowicie na Hammer H2, jednak tylko podczas filmu wprowadzającego. Gracz może również skorzystać z tego transportu i wszystkich jego zalet.

Wniosek

NFS Underground 2 to gra, która pozwoliła serii na dalszy rozwój przy użyciu nowych osiągnięć. Gracze pokochali tę część, pomimo całkowitego braku policji. Nasza strona internetowa pozwala na szybkie i bezpłatne pobranie Need for Speed Underground 2.

Tak, absolutnie każdy mógł spróbować rozgrywki w tej grze i pamiętać, jak przemysł gier został zbudowany w tym czasie. Teraz znalezienie i pobranie NFS Underground 2 jest dość trudne, ponieważ gra jest dość stara, ale nasza strona zapewnia taką możliwość.