GraNeed for Speed Most Wanted
GatunkiWyścigi
DeweloperCriterion Software
WydawcaElectronic Arts (EA Games)
Data wydania11 listopada 2005 r

Kliknij przycisk pobierania, aby przejść do strony pobierania Need for Speed Most Wanted. To pozwoli ci pobrać grę z najszybszego dostępnego serwera.

 • Readers Rating
 • No Rating Yet!
 • Your Rating


Pobierz jedną z najlepszych gier wyścigowych w historii: Need for Speed Most Wanted jednym kliknięciem. Pobieranie gry pozwoli ci pobrać grę bezpośrednio z pamięci w chmurze na Dysku Google, co pozwoli ci uzyskać niesamowitą prędkość i zacząć grać jak najszybciej.

Ta wersja gry jest całkowicie czysta, bezpieczna w użyciu i łatwa do zdobycia w ciągu kilku minut. Z tej strony, po prostu będziesz miał okazję zagrać w jedną z najlepszych gier z najlepszą możliwą łatwością i wydajnością i bez jakichkolwiek błędów!

Wymagania gry

Minimum

 • System operacyjny: Windows XP (SP2).
 • Procesor: Procesor Intel Pentium o częstotliwości co najmniej 1,4 GHz.
 • RAM: 256 MB.
 • Karta graficzna wideo: 512 MB ze zgodnym z DirectX 9.
 • Karta dźwiękowa: Urządzenie dźwiękowe kompatybilne z DirectX 9.
 • Wolne miejsce na dysku twardym: 3 GB.

Zalecana

 • System operacyjny: Windows 7 lub powyżej.
 • Procesor: Intel Pentium IV / AMD Athlon XP (lub lepszy).
 • RAM: 2 GB.
 • Karta graficzna: NVIDIA GeForce z 1 GB pamięci wideo lub lepiej kompatybilna z DirectX 9.
 • Karta dźwiękowa: Urządzenie dźwiękowe kompatybilne z DirectX® 9.0s.
 • Wolne miejsce na dysku twardym: 10 GB.

O grze

Czy jesteś beztroskim miłośnikiem szybkości i oszałamiających przygód? Następnie gra Need for Speed – Most Wanted spodoba się Tobie! Po tym wszystkim, można po raz kolejny swobodnie poruszać się po mieście, pompy samochodu i konkurować z innymi zawodnikami ulicy, zarabiając pieniądze na upgrade.

W tej części miasta w pełni żyje jego ciche i mierzone życie, są korki i sygnalizacji świetlnej. Ale korki i wąskie przejścia – to są twoi główni sojusznicy w tych momentach, kiedy siedzisz na ogonie policji.

W porównaniu do NFS Underground 2, deweloperzy całkowicie zaktualizowali rozgrywkę. Jeśli wcześniej, aby przejść między samochodami wymaga tylko reakcji, teraz trzeba mieć odpowiednie doświadczenie, aby pokonać bariery i wąskie przejścia z dużą prędkością. Aby pozbyć się pościgu, teraz trzeba wykonać zawrotną sztuczkę lub wirtuoz U-turn.

Need for Speed Most Wanted 2005 to symulator samochodów zręcznościowych opracowany i wydany przez Electronic Arts. Gra została stworzona, aby przyciągnąć dodatkową publiczność. Dlatego twórcy postanowili przywrócić serial “do korzeni”, ożywiając wyścig z policją i innymi mechanikami.

Jednak kilka nowych funkcji zostały zaimplementowane, których brakowało w poprzednich częściach. Pobierz (Download) NFS Most Wanted za darmo z naszej strony internetowej. Jest to jeden z najbardziej udanych projektów komercyjnych w historii gatunku, który w momencie premiery był bardzo popularny wśród graczy.

Need For Speed Most Wanted: Rozgrywka

Przygoda gracza zaczyna się od tego, że dosłownie stawia za kierownicą legendarnego samochodu BMW M3 GTR i wysyła do większości, że jest prawdziwe ciepło. Wkrótce protagonista wpada w naturalną scenografię i znajduje się o krok od więziennej celi.

Na szczęście urocza Mia pomaga głównej bohaterce uniknąć kary. Co więcej, daje bohaterowi możliwość udowodnienia wszystkim wokół swojej wyższości w wyścigach ulicznych. Tak zaczyna się wznoszenie nienazwanego zawodnika od dołu na sam szczyt czarnej listy przestępców.

Podobnie jak w Underground 2, gracz jest w stanie swobodnie poruszać się po mieście, ale teraz cała akcja odbywa się jesienią i w godzinach dziennych. Podczas podróży ulicami można znaleźć piktogramy oznaczające dostępne wyścigi, a także garaże, salony samochodowe i warsztaty, co pozwala poprawić samochód lub zmienić jego wygląd.

Tak więc w mieście, istnieją różne obiekty, które dają premie do oceny. Na przykład radary, które trzeba przejść z określoną prędkością.

Kolejna ważna innowacja, że teraz gracz może wybrać wyścig, będąc w garażu. Tak więc nie ma potrzeby, aby dostać się do oznaczonych miejsc na własną rękę, ponieważ można to zrobić natychmiast.

Głównym trybem fabularnym w grze jest “Kariera”. Przedstawia “Czarną Listę” 15 zawodników, którzy muszą wygrać w wyścigach pojedynkowych. Aby przejść na tego rodzaju “drabinie”, gracz musi zdobyć ocenę. Można go dostać tylko wygrywając wyścigi i wyścigi z policją.

Zadania policyjne są jednym z najważniejszych elementów rozgrywki. Wśród nich mogą być takie jak objazd studded taśmy, pościg na czas i więcej. Jednym z najciekawszych trybów jest zniszczenie samochodów policyjnych. To zadanie może dać dużo oceny, jeśli gracz jest bystry. Samochody policyjne są poważnie różne w charakterystyce, w zależności od poziomu pościgu. Na przykład jeepy niszczą dość mocno, ale dają punkty znacznie więcej, w porównaniu do standardowych samochodów.

Po spełnieniu wszystkich wymagań gracz będzie mógł uzyskać dostęp do wyścigu z bossem (oznaczony specjalnym znacznikiem na minimapie). Następnie gracz będzie musiał go pokonać w kilku trybach. Następnie zostaniesz poproszony o wybranie dwóch z sześciu znaczników w kształcie rombu. Mogą zawierać karty, aby zmniejszyć poziom pościgu policji, pieniądze, różne części i wystrój, a także samochód szefa. Dodatkowe samochody i części są również otwierane w miarę jak gracz przechodzi na czarną listę. Ponadto gracz otrzyma raporty o nadchodzących wydarzeniach lub przydatne wskazówki.

Cechy

Need for Speed Most Wanted to jedna z gier, które warto zapamiętać na pewno! To ze względu na funkcje zaimplementowane w grze, które sprawiły, że naprawdę fajnie jest grać sam lub z przyjaciółmi! Oto więcej funkcji dotyczących gry, które można je sprawdzić:

 • Otwarty świat, pozwalają swobodnie poruszać się po mieście, idąc do spania, a następnie w obszarach przemysłowych.
 • Miasto jest duże i burzliwe, więc na drodze można dostać się w korku. Ale kiedy policja powiesić na ogonie, nie ma czasu, aby ochłodzić – trzeba rozerwać pazury! Aby uciec pomoże zakamarki i warsztaty umiejętności street racer.
 • Teraz jedna reakcja nie wystarczy – oderwać się od prześladowców, będzie musiał dać się kilka spektakularnych sztuczek. Most Wanted nigdy się nie nudzi!
 • Oczywiście strojenie nadal stoi sam. Wojna to wojna, jak mówią, a obiad jest zgodnie z harmonogramem. Więc idź do garażu i udowodnić się w projektowaniu i inżynierii! Nawiasem mówiąc, gdzie indziej w Most Wanted jest to bardzo ważne, aby mieć potężny silnik? Jest na to wszystko. Przekazania!
 • Celem każdego gracza będzie przełamanie się z kategorii początkującego na szczyt elity wyścigowej, czyli stać się pierwszym w “Czarnej liście”. Pamiętaj tylko, że im wyżej awansujesz na tę listę, tym bardziej pożądane jest dla lokalnej policji…
 • Zagraj w trybie wieloosobowym NFS Most Wanted. Możesz rywalizować z przyjaciółmi i tylko innymi graczami, jeździć, zdobywać punkty, zdobywać nagrody i nowe szczegóły swojego samochodu. Pokonując innych, udajesz się do elity wyścigowej, a tym samym możesz być na szczycie listy turniejowej.
 • Strojenie bez obramowania. Nadal możesz ulepszać i dekorować swój samochód, jak chcesz, i używać go, aby pokazać swoją indywidualność. W końcu samochody zawsze były środkiem wyrażania siebie przez właścicieli.
 • Możliwość spowolnienia przestoju. Ten zasób pojawia się i zwiększa przy dużych prędkościach i może pomóc w podejmowaniu właściwych decyzji w trudnych sytuacjach, na przykład gdy SUV wyskakuje z dużą prędkością. Spowalniając czas, będziesz w stanie szybko poruszać się po sytuacji i dostosować działania w czasie.

Policja goni

Innym charakterystycznym trybem Need for Speed Most Wanted jest ściganie przez policję. Jego istotą jest wyścig z policją. A wraz z postępem fabuły coraz trudniej będzie oderwać się od organów ścigania.

W sumie istnieje 7 poziomów pościgu, ale w trybie “Kariera” dostępnych tylko 6 z nich. Na każdym poziomie jest więcej policjantów, z dodatkowymi jednostkami, które dołączą do nich, co sprawi, że wszyscy będą bardziej taktyczni. Na poziomie 5 i 6 dołączy do nich sam Sierżant Krzyż. Aresztował głównego bohatera na początku gry, ale później uwalnia się z powodu braku dowodów.

W “Dokumentacji” można uzyskać szczegółowe statystyki związane z pościgiem, dostępne są parametry, takie jak liczba ominiętych blokad dróg i całkowita liczba uszkodzonych samochodów policyjnych.

Gracz może również zostać aresztowany, jeśli porusza się z prędkością mniejszą niż 20 km/h, a w pobliżu znajduje się radiowóz. Jest to odpowiedzialność specjalnego wskaźnika w dolnej części ekranu. Jeśli dotrze do dywizji “Aresztowania”, gracz zostanie ukarany grzywną, a także otrzyma ostrzeżenie o możliwej konfiskacie samochodu.

Takie ostrzeżenia mogą gromadzić się kilka naraz, po czym samochód nadal zostanie zabrany. Gra zostanie utracona, jeśli w garażu nie ma żadnych samochodów. W tym przypadku nastąpi automatyczne pobranie, dopóki ostatni samochód nie będzie jeszcze dostępny.

W “Karierze” maszyny mają indywidualny poziom pościgu. W ten sposób można uniknąć uwagi policji, w sam raz, aby zmienić. Ponadto, można obniżyć poziom pościgu za pomocą stylizacji w warsztatach. Jeśli w pełni wykorzystasz wygląd samochodu, da to szansę, że policja nie rozpoznaje samochodu gracza na spotkaniu.

Na mapie gry NFS Most Wanted znajdują się specjalne delikatne budynki, które można zniszczyć, dzięki czemu ruiny z kolei zniszczyły policję. Są one oznaczone specjalnym piktogramem i stają się dostępne tylko podczas pościgu. Ponadto budynki odzyskać w czasie, więc jeden obiekt może być używany wiele razy.

Jeśli graczowi uda się uciec przed prześladowcami, pościg zostanie postawiny w stan gotowości. Następnie wskaźnik pojawi się ponownie, tym razem pokaże czas, przez który policja przestanie gonić gracza. Obszar, w którym się znajduje, zostanie poddany zwiększonym patrolom, w tym śmigłowcom, jeśli poziom pościgu osiągnie czwarty.

Jednak lotnictwo ma ograniczone dostawy paliwa, co zmusza je do zatankowania. Jeśli gracz zostanie ponownie widziany, pościg zostanie wznowiony ze wszystkimi konsekwencjami na tym samym poziomie, co był. Aby ułatwić “ukryć” i przyspieszyć napełnianie wskaźnika, w miejscach znajdują się specjalne schrony. Jeśli gracz jest w ustalonym czasie, policja zostawia go w spokoju.

Rodzaje wyścigów w Need for Speed Most Wanted

W przeciwieństwie do poprzednich części, Need for Speed Most Wanted nie ma trybu “Drifting”, jednak istnieją nowe rodzaje wyścigów. Inną cechą jest to, że wszystkie wyścigi są prowadzone tylko na terytorium miasta, nie ma tu oddzielnych tras.

Wyścig Ring

“Ring” to wyścig na zamkniętym torze. Głównym celem zawodnika jest dotarcie do mety jako pierwszy, który przeminął określoną liczbę okrążeń przed tym. Ich liczba waha się od 2 do 5, a liczba pozostałych okrążeń zostanie zgłoszona przez specjalny licznik. Aby wygodnie grać na tych torach, aby mieć czas na manewrowanie w czasie, potrzebujesz dostrojenia czułości sterowania.

Wyścig Secondomer

“Secondomer” składa się z nie zamkniętych utworów, podobnych do poprzedniego trybu. Jest jedna ważna różnica, która zasadniczo zmienia całą rozgrywkę. Tylko gracz jest w stanie uczestniczyć, więc nie będzie przeciwników. Jednak istotą “Seundomer” jest pokonanie punktów kontrolnych w krótkim czasie. Jeśli graczowi uda się dotrzeć wcześniej, pozostała część okresu zostanie dodana do całkowitego czasu.

Wyścig Relegation

“Relegation” to tor podobny do “Ring”, ale zawodnik, który kończy ostatnie okrążenie, natychmiast opuszcza wyścig. W rezultacie gracz musi zawsze dojść do końca koła co najmniej drugi, a ostatni musi być pierwszy, aby wygrać. Ponadto w tym trybie nie ma policji, jest obecna tylko w wyścigach z “Czarnej Listy”.

Wyścig Fighter

“Fighter” to wyścig z otwartymi torami, jak w “Sprint”. Różnica jest wszędzie umieszczone radary, które trzeba jechać z maksymalną prędkością, aby uzyskać jak najwięcej punktów. Dla każdego uczestnika jest jego własne obliczenia, odpowiednio, kto będzie miał więcej będzie zwycięzcą na koniec. Jednak gracz powinien zawsze starać się być pierwszym, który przejeżdża obok radaru, ponieważ za to inni przeciwnicy będą obciążani grzywnami, co bardzo pomaga w wyścigu.

Wyścig Drag

Istotą tego trybu jest dojdą do mety, zmieniając biegi w czasie. Jest to jedyny rodzaj wyścigu, w którym dostępna jest tylko manualna skrzynia biegów. Jeśli strzałka obrotomierza pozostanie w czerwonej strefie przez długi czas bez zmiany biegów, silnik może się przegrzać. Ponadto ruch tutaj ściśle przestrzega skryptów, z powodu których gracz będzie zmuszony do jazdy po niektórych pasach, okresowo je zmieniając. Prosta kolizja lub opóźnienie może spowodować stratę, więc gracz będzie musiał wykorzystać całą swoją reakcję i prędkość wybranego samochodu.

NFS Most Wanted: Multiplayer

W Need for Speed Most Wanted oficjalne serwery przestały istnieć 11 sierpnia 2011 roku, ze względu na wydanie nowych części NFS, a mianowicie Hot Pursuit i Need for Speed: World, które zaczęły oferować znacznie więcej funkcji pod względem gry online.

Innym powodem, według twórców, była trudność z serwerami pomocniczymi. Z tego powodu dostęp pozostał tylko do gry wieloosobowej w sieci lokalnej. Jednak ten problem może zostać rozwiązany przez fanów, tworząc specjalne mody multiplayer, które pozwalają wyszukiwać i łączyć się z nieoficjalnymi serwerami, więc chodzi o to, aby pobrać NFS MW nadal pozostaje.

Samochody do gier

Podobnie jak w poprzednich grach, w Most Wanted gracz może kontrolować licencjonowane modele samochodów od znanych producentów. W tej części powróciła również gradacja z samochodów produkcyjnych na różne samochody sportowe, które w przeważającej części przesiadły się z Hot Pursuit 2.

Po raz pierwszy były takie samochody jak Fiat Punto, Cadillac CTS. Jeepy zostały usunięte, z wyjątkiem wersji policyjnej. Ogólnie rzecz biorąc, większość graczy floty można było zobaczyć w poprzednich grach z serii. Warto zauważyć, że specyfikacje prezentowanych modeli są dość warunkowe i nie odzwierciedlają parametrów, które mają oryginalne samochody w rzeczywistości.

Uszkodzenia w numerze gry są warunkowe i wyrażone w wgnieceniach i zadrapań. Nie ma to wpływu na specyfikacje. Wyjątkiem są kolce, które gracz straci prędkość, a dalszy ruch stanie się niemożliwy.

Stylizacja samochodów

Można ich uniknąć za pomocą spowolnienia czasu, a dzięki tej funkcji łatwo jest unikać ciężkich jeepów. W trybie Chase gracz jest w stanie kontrolować zarówno samochody policyjne, jak i normalny ruch. Jednak ta możliwość nie jest dostępna w “Karierze”, ponieważ ich nowe samochody muszą być kupowane na rynkach samochodowych lub wygrywać wyścigi z bossami.

W porównaniu do poprzednich gier, a mianowicie Underground i Underground 2, w Need for Speed Most Wanted możliwości tuningu samochodów stały się zauważalnie mniejsze. Ponadto, zamiast ukryte w różnych częściach sklepów miejskich sprzedaży części, przyszedł specjalistycznych warsztatów, gdzie można kupić wszystkie niezbędne części, a jednocześnie zainstalować je na samochodzie. Dostępnych jest kilka opcji dostosowywania:

 • Stylizacja to zmiana w korpusie, płytach i innych znaczących elementach zewnętrznych. Jeśli w poprzednich grach można było wymienić tylne i przednie zderzaki oddzielnie, a także inne małe części, teraz używane są do tego gotowe zestawy.
 • Tuning obejmuje wymianę “wnętrze” samochodu, takich jak silnik i podwozie. Modyfikacje tej kategorii mają maksymalny wpływ na specyfikacje maszyny.
 • Wykończenie z instalacją winylu i innych ulepszeń w wyglądzie.

Po modyfikacjach, które zmieniają parametry techniczne samochodu, takie jak skrzynia biegów, podwozie, wymiana silnika, zakup podtlenku azotu, gracz otrzymuje dostęp do specjalnego menu, w którym możliwe jest dostosowanie wybranych ulepszeń w określonym stylu gry.

Swiat gry

W trakcie gry gracz odwiedzi trzy główne dzielnice fikcyjnego miasta Rockport, a mianowicie:

 • Rosewood to centrum edukacyjno-rozrywkowe, dostępne od samego początku. W centrum znajduje się kampus, na północ od którego znajduje się park, stopniowo przenosząc się na pole golfowe. W zachodniej części znajduje się stadion koszykówki. Na południu znajduje się część sypialna, w której znajduje się sporo różnych alejek i ostrych zakrętów. Lokalizacja jest otoczona szybką autostradą, dzięki czemu można szybko dotrzeć do celu.
 • Camden Beach jest portową częścią miasta, w których znajdują się domy rybackie, sieć atrakcji i kilka obszarów przemysłowych. Teren jest oznaczony znacznymi wysokościami, a drogi mają wiele zakrzywionych zakrętów, co utrudnia szybkie poruszanie się. Otwiera się po wygraniu #13 na czarnej liście.
 • Rockport Business Center: Nazwa mówi sama za siebie. Po przybyciu tutaj, gracz będzie mógł zobaczyć ogromne place budowy, wieżowce i biura. Możesz dostać tylko po zwycięstwie nad #9 w “Czarnej Liście”.

Postacie w Most Wanted

W miarę postępów gracz będzie regularnie spotykał się z postaciami, które swoimi działaniami albo pomogą mu osiągnąć swoje cele, albo aktywnie wtrącą się.

Mia

Mia Townsend jest znaną antagonistką (Rayzor), a także przyjaciółką protagonisty, pomagającą w całej intrydze. Po tym, jak Rayzor oprawia głównego bohatera, staje się jego wrogiem, a następnie poddaje się policji na końcu i pomaga głównemu bohaterowi uciec z miasta.

Clarence Callaghen – aka Razor

Clarence Callahan jest vel Rayzor. Początkowo zajmuje 15 miejsce na Czarnej Liście, ale po niesprawiedliwym zwycięstwie nad bohaterem natychmiast wznosi się na pierwsze. Pod koniec gry jest nie tylko pokonany przez bohatera, ale także zatrzymany przez policję.

Cross

Cross, sierżant policji miejskiej, zawsze idzie na zadania ze swoim asystentem. Na początku historii aresztował bohatera, ale zwolniony z powodu braku dowodów. W końcu prowadzi w pościg za bohaterem wszystkich jednostek policji, ale w końcu zostaje zwolniony.

Historia gry

Na początku rozgrywki Need for Speed Most Wanted, protagonista przychodzi do Rockport na BMW M3 GTR, aby znaleźć godnego rywala. Miejscowa policja jest sfrustrowana przez zawodników i chętnie je złapać za pomocą wszelkich dostępnych środków. W tym celu powstaje “Czarna Lista”, w której wprowadzane są nazwiska 15 najbardziej uporczywych zawodników ulicznych, a także statystyki szkód, które wyrządzili. Ale wśród zawodników, to jest uważane za zaszczyt, aby się tam dostać.

Dźgnięcie w plecy Rayzora

Jakiś czas podróży po mieście, bohater znajduje Ronnie McCrea, a następnie pokonuje go w wyścigu i wysyła bohatera do lokalnego zgromadzenia zawodników. Pomimo oczywistego niezadowolenia, protagonista może się ścigać, gdzie z powodzeniem wygrywa.

Nadszedł czas, aby konkurować z Rayzorem, #15 na czarnej liście. Organizuje awarię, z powodu której samochód protagonisty zatrzymuje się tuż przed metą. Jednak wydalenie gangu nielegalnych zawodników jest utrudnione przez policję. W rezultacie, główny bohater zostaje zatrzymany, a Rayzor udaje się uchwycić BMW, będąc tym samym na szczycie “Czarnej Listy.

Bohater zostaje wkrótce uwolniony z powodu braku dowodów, a kontaktuje się z nim Mia, która jest niezadowolona z działania Rayzora. Zabiera bohatera do centrum miasta, zapewnia garaż i możliwość odzyskania.

Zemsta z powrotem

Stopniowo protagonista postępuje w “Czarnej Liście”, pokonując wszystkich zawodników jeden po drugim, a także przyciągając coraz większą uwagę policji. We wszystkich działaniach bohatera pomaga zarówno Mia, jak i stary przyjaciel Horn, który da różne wskazówki w całej grze.

Kiedy Rayzor przegrywa w zawodach, staje się agresywny i nie zamierza zwrócić samochodu. Gang pokonanych zawodników w pełni go wspiera i przygotowuje się do użycia siły, kiedy nagle wdarli się do Mii i aresztowali Rayzora, udaje jej się również zapobiec przemocy, pokazując kaburę z pistoletem.

Okazuje się, że była tajnym funkcjonariuszem policji. Pozwala również bohaterowi uciec przed przybyciem Crossa, dając bohaterowi klucze do swojego BMW. Przybył sierżant wysyła w pościg wszystkich dostępnych jednostek (6 poziom pościgu). Uniemożliwia to ukrywanie się w standardowych schroniskach, ponieważ wszystkie są kontrolowane przez policję.

Po pięciominutowym pościgu protagonista zadzwoni do Mii i powie, że jedynym sposobem na ucieczkę jest pójście na niedokończony most i, jak powinno być rozproszone, polecieć na drugą stronę, a następnie wkońcu wydostać się z miasta. I to będzie koniec gry Need for Speed Most Wanted!

Wniosek

Seria NFS jest jednym z najbardziej udanych w gatunku symulatorów samochodów zręcznościowych. Pod wieloma względami było to możliwe dzięki wydaniu Most Wanted, udanego projektu, na którym można stworzyć wiele modów. To już dobry powód, aby pamiętać klasykę. Na naszej stronie internetowej, można pobrać Need For Speed Most Wanted 2005 całkowicie swobodnie.

Ponadto strona ma wszystko, czego potrzebujesz do wygodnej gry. Naszywki, mody na każdą okazję. Wszystko odbywa się za pomocą modułów, dzięki czemu gracze mogą ponownie pobrać NFS Bridge Vanted i wypróbować nową zawartość, która sprawia, że gra jest bardziej nowoczesna i poprawia większość momentów rozgrywki.

Tak, NFS Most Wanted download za pośrednictwem Dysku Google pozwoli Ci uzyskać najlepszą możliwą wydajność podczas procesu. Dysk Google pobiera grę znacznie szybciej ze względu na serwery znajdujące się na całym świecie!