GraNeed for Speed Most Wanted 2
GatunkiWyścigi
DeweloperCriterion Software
WydawcaElectronic Arts (EA Games)
Data wydaniaOctober 30, 2012

Kliknij przycisk pobierania, aby przejść na stronę pobierania Need for Speed Most Wanted 2. To pozwoli ci pobrać grę z najszybszego dostępnego serwera.

 • Readers Rating
 • No Rating Yet!
 • Your Rating


Need for Speed Most Wanted 2 (wersja 2012) jest dostępny do pobrania na komputer całkowicie za darmo. Pobierz jedną z najlepszych gier wideo wyścigowych, które nadal są popularne nawet po wielu latach od jego pierwszego wydania!

NFS Most Wanted 2 pobierz na naszej stronie internetowej pozwala uzyskać grę z najlepszą możliwą łatwością i wydajnością podczas całego procesu. Gra jest pełna, czysta, bezpieczna i darmowa bez żadnych kosztów. Oznacza to, że możesz pobierać, instalować i grać na zawsze bez żadnych płatności lub weryfikacji.

Dzięki pamięci masowej w chmurze na Dysku Google szybkość pobierania będzie najlepsza, jak tylko się da, gdziekolwiek mieszkasz. Wynika to z faktu, że serwery Google są na całym świecie, co pozwala połączyć najbliższy i skorzystać z prędkości pobierania!

Wymagania dotyczące gry

Minimum

 • System operacyjny: 32-bitowy system Windows Vista (dodatek Service Pack 2 ze wszystkimi dostępnymi aktualizacjami systemu Windows).
 • Procesor: dwurdzeniowy o częstotliwości 2 GHz (Core 2 Duo 2.4 GHz lub Athlon X2 2.7 GHz).
 • RAM: 2 GB.
 • Karta graficzna (AMD): kompatybilna z pamięcią DirectX 10.1, 512 MB (ATI Radeon 3000, 4000, 5000 lub 6000 o wydajności nie niższej niż ATI Radeon 3870).
 • Karta dźwiękowa: Urządzenie dźwiękowe kompatybilne z DirectX 9.
 • Dysk twardy: 7 GB.

Zalecana

 • System operacyjny: Windows 7 lub powyżej.
 • Procesor: dwurdzeniowy o częstotliwości 2 GHz (Core 2 Duo 2.4 GHz lub Athlon X2 2.7 GHz).
 • RAM: 4 GB.
 • Karta graficzna (NVIDIA): kompatybilna z pamięcią DirectX 10.0, 512 MB (NVIDIA GeForce 8, 9, 200, 300, 400 lub 500 o wydajności co najmniej NVIDIA GeForce 8800 GT).
 • Karta dźwiękowa: Urządzenie dźwiękowe kompatybilne z DirectX 10.
 • Dysk twardy: 10 GB.

O grze

Need for Speed: Most Wanted to gra wideo zręcznościowa, stworzona przez brytyjską firmę Criterion Games i wydana przez Electronic Arts w 2012 roku. Gra łączy w sobie wszystko, co najlepsze, które wszyscy kochamy tak bardzo w serii Need for Speed. Nie powtarza oszałamiającego sukcesu tego samego Need for Speed: Underground, ale nadal zajmuje znaczące miejsce w rozwoju serii Need for Speed.

Gra przejmuje całe pozytywne doświadczenie z poprzednich gier z serii i przynosi wiele unikalnych innowacji w grach z gatunku symulator samochodowy arcade. Proste, cudownie łączy wyścigi uliczne i pościgi policyjne.

Chociaż, ta gra komputerowa można nazwać reedycją pierwszej części. W centrum projektu są te same pościgi. Wyłączniki ruchu to kategoria, do której należy Twoja postać. Czasami policja nie ma do niego pytań, a on łatwo udaje mu się uciec.

Ale jeśli bohater popełni poważne przestępstwo lub naruszenie, liczba samochodów goni go wzrośnie. Wśród transportu można spotkać wiele pojazdów opancerzonych, które zmienią gorącą akcję i poruszą wasze plany. Policjanci używają kolczastych wstążek dla tych, którzy się nad nimi opiekują i długo się przed nimi kryją.

Projekt gry ma dobrą grafikę. Aby utworzyć składniki wizualne, deweloperzy używali silnika Chameleon, wstępnie modyfikując go. Dzięki systemowi Autolog 2 gracze mogą śledzić ocenę fajnych użytkowników.

Wszyscy zaangażowani w projekt, niezależnie od kraju zamieszkania i rodzaju urządzeń do gier, będą wyświetlani w jednym systemie. Gra komputerowa jest wieloplatformowa.

Różnica między tym a oryginalną wersją projektów jest również w obszarze. Teraz musimy działać na terenie Fairhaven, nowoczesnej metropolii.

Need for Speed Most Wanted 2: Gameplay

Być może trudno jest nazwać grę wyścigiem, jeśli nie ma garażu i warsztatu samochodowego. Ale w przypadku Most Wanted (2012), Easy Drive jest dokładnie tego rodzaju innowacji, które zasługuje na pochwałę.

Szybki dostęp do samochodów i wyścigów, tuning i konfigurowanie samochodów prosto z gry jest zdecydowanie coś, co pozbywa się rutyny. Wystarczy zmienić samochód, naciskając kilka przycisków. Jeśli potrzebujesz więcej zwinności zamiast mocy, otwórz trzy lub cztery menu i fiolkę!

Kontrola samochodu

Kontrola samochodu jest podobna do tego, co było w NFS Hot Pursuit 2010, ale wymaga pewnego przyzwyczajenia. Jednak samochody Porsche, Forda i wielu innych koncernów można opisać jako “cegiełkę przesuwną”. Jest to nieporozumienie deweloperzy muszą poprawić pierwszą poprawkę, w przeciwnym razie gra po prostu nie będzie zrównoważona.

A teraz o tym, co złe. Kto tylko myśli, aby zostawić oszczędzających z wypadków? Nie, poważnie, lecisz z prędkością… 50 km/h i po prostu przylgniesz do boku następnego samochodu. Boom! ODDYCHAJ-TO-BE! Wypadku!

Pokaż pięciogodzinny film i kilka mat wylanych na grę i głowy programistów. Absolutnie bezużyteczna funkcja, która wygina graczy na trzy mecze z rzędu. Przez trzy lata nie można było zrozumieć, że takie rzeczy kolidują tylko z wygodną zabawą, a wygaszacze ekranu powinny być wykonywane na bardziej kolorowe wydarzenia.

Pościg policyjny

W Need for Speed Most Wanted 2, wyścigi z policją w ogóle nie ma sensu … lub Kryterium polegało na sadomasochistach przy projektowaniu tego systemu. Chodzi o to, że gra nie zniszczyła stacji benzynowych, piekarni i wież telewizyjnych.

Bardzo trudno jest uciec od policji, nie ma gdzie się ukryć (strefy bezpieczeństwa również zostały usunięte), więc jeśli jesteś ścigany przez hordę policjantów, przygotuj się na wszystko … Jeśli zostałeś złapany, nikt nie zamierza aresztować i uwięzić, skonfiskować samochody. Najwyraźniej tak, zdaniem Kryterium, wygląda jak wyścig z policją.

Efekty graficzne

Zmienili również sposób działania dzięki efektom graficznym. Słońce świeci tak jasno, że nic nie widać. Fontanny rozprysków i pyłu spod kół rywali również pokrywają się z widokiem czysto. Dynamiczna zmiana dnia i nocy dzieje się tak szybko, że nie będziesz miał czasu, aby cokolwiek zrozumieć. To był tylko poranek i był wieczór.

Swiat gry

Rozmiar świata gry również nie jest zadowalający: można go zapamiętać w ciągu kilku dni. Ratuje sytuację, że projektowanie lokalizacji nie ogranicza się do krawężników i balustrad, dzięki czemu można iść prawie w dowolnym kierunku. Gdyby NFS Most Wanted 2 miał co najmniej dwa razy więcej, z długą autostradą i autostradami, można by umieścić pięć punktów za całą grę.

Zarówno firmy dla jednego gracza, jak i bitwy online odbędą się w Fairhaven. Prezentuje całą różnorodność środowiska miejskiego: od stref przemysłowych i budynków po metropolię technologiczną i nowoczesne tereny rekreacyjne. Istnieją również autostrady przylegające do miasta i dróg ekspresowych.

Miasto jest otwarte, gracz może swobodnie decydować o kolejności zadań. Dla nich, można dostać części do taczki i specjalnej waluty Speed Points. Istnieje również wiele dodatkowych działań: jazda z maksymalną prędkością pod fotoradarami, burzenie billboardów w jasnych skokach, specjalne wyścigi od policjantów.

Za to wszystko też możesz dostać SP. Łamiąc prawo, stróże prawa przydzielą Ci do 6 gwiazdek poszukiwań i spróbują złapać. Deweloper nazwał go trybem pościgu.

Teraz o wyścigach. Jest ich całkiem sporo i są one bardzo dobrze wykonane. Główną wadą jest ich przemijanie. Trzy, z mocy pięciu minut, a ty kończysz. A wyścigi z bossami, ogólnie rzecz biorąc, powinny być wykonywane w kilku etapach. Koniec długiego etapu rywalizacji daje o wiele więcej przyjemności niż ulotne zwycięstwo nad kolejnym “ulicznym zawodnikiem”.

Jedynym ratunkiem dla gracza, pozbawiony multiplayer, jeździć po mieście i po prostu cieszyć się jazdą. To jest w tym Most Wanted (2012) najbardziej podobny do swoich korzeni ulicznych.

Multiplayer

Tryb multiplayer w NFS Most Wanted 2 jest zabawny. 12 osób ustawić ciepło w całym środowisku gry, więc gra jest prawdziwy chaos. Lista trybów dostępnych w darmowej grze online spodoba się najbardziej wymagającym graczom.

Wśród nich znajdziecie sprinty, wyścigi w kółko, zręcznościowe “skoki przede wszystkim” i tak dalej. Wszystko wygląda mniej więcej tak: pojechaliśmy wyścigiem, poszliśmy do następnego zadania, po drodze pchając i nokautując innych graczy, zebranych na punkcie, rozpoczęliśmy nową rywalizację.

Multiplayer może również dokręcić, zwłaszcza prawdziwych graczy znacznie bardziej przebiegły niż komputer. Z drugiej strony, gdy zmęczysz się kiełbaskami innych graczy (a czasami gra przypomina ring bokserski, a nie wyścig), będziesz chciał czegoś bardziej zrelaksowanego. Ponadto, nie widać dość wyścigi, choć powinno być przewidziane, ponieważ nie każdy lubi rozgrywkę DiRT: Showdown.

Cechy

Podobnie jak starsze gry z serii, Need for Speed Most Wanted 2 ma swoje własne funkcje gry, dzięki czemu jest to specjalna gra, która jest warta czasu, aby grać. Obejmuje to ogromne ulepszenia, które każdy gracz powinien lubić na pewno, co czyni go jedną z najlepszych gier wyścigowych w historii. Przekonajmy się niektóre z głównych cech wśród wielu dla tej gry:

 • Otwarty świat pozwala uciec od policji, jak chcesz. Wytnij ścieżkę, ukryj i wykorzystaj mocne strony swojego samochodu. Najważniejszą rzeczą w grze jest wolność. Idź gdziekolwiek chcesz, baw się i wyprzedzić swoich przyjaciół kosztem najlepszej wiedzy o mieście.
 • Niekończące się multiplayer. Znajdziesz tu niekończącą się serię ekscytujących wyścigów wieloosobowych. W grze nie ma lobby, więc możesz grać non-stop. Zdobywaj punkty, wygrywaj i zdobywaj nagrody oraz nowe części do maszyn. Ścigaj się, rywalizuj z przyjaciółmi i odkrywaj ogromny otwarty świat.
 • Rywalizuj ze znajomymi. System Autolog 2 sprawia, że rywalizacja jest niesamowicie hazardowa. Otrzymujesz osobiste rekomendacje, a wszystkie twoje osiągnięcia i wyniki są wyświetlane w aktualnościach. Zdobywaj punkty Need for Speed na różnych platformach i wyprzedzaj swoich znajomych, aby stać się najlepszym kierowcą Most Wanted.
 • Wyścigi bez zasad. Przetrwa najszybciej: Need for Speed Most Wanted łączy w sobie oszałamiające wyczucie prawdziwego samochodu z agresywnością i szybkością Burnout. Zostaw policję i rywali z tyłu, używając waleczności jazdy i trochę nitro.
 • Musisz uczestniczyć w dążeniu do różnych złożoności. W sumie będzie sześć poziomów. Wraz ze wzrostem liczby, policja podejmuje wysiłki. Na ostatnim poziomie, będzie można uciec od pościgu, za pomocą zwinności i sprytu.
 • Na początku gry, będzie można wybrać z 40 modeli samochodów, ale z czasem ich liczba może wzrosnąć do 65. Są samochody z różnych klas.

Wniosek

Need For Speed: Most Wanted (2012) wyszedł z kilkoma bardzo nieprzyjemnymi zapasami, o których można było przeczytać wcześniej. Kryterium powinno je naprawić w następnych aktualizacjach, a następnie gra stanie się naprawdę dobra. Jest prawdopodobne, że na początku nie spodoba ci się gra.

Aby poczuć jego istotę, musisz przejść przez grę całkowicie, a także drive-in multiplayer. Dopiero wtedy zrozumiesz, czy Most Wanted (2012) jest odpowiedni dla Ciebie, czy nie.