GraLeft 4 Dead
GatunkiPrzerażenie, Pierwszoosobowa strzelanka
DeweloperValve South
WydawcaValve Corporation
Data wydania26 października 2004

Kliknij przycisk pobierania, aby przejść do strony pobierania Left 4 Dead 1. Pozwoli ci to pobrać grę z najszybszego dostępnego serwera.

 • Readers Rating
 • No Rating Yet!
 • Your Rating


Pobierz (Download) left 4 Dead 1 komputer (PC) gra teraz bez jakichkolwiek weryfikacji lub ceny dzisiaj. Pobierz jedną z najlepszych gier horror bez żadnych kosztów bezpośrednio z Google Drive Storage.

To pozwala łatwo uzyskać grę z jak najwięcej z wydajności. Ponadto, który pozwoli Ci uzyskać przyzwoitą prędkość pobierania, gdziekolwiek mieszkasz, chwytając go bezpośrednio z serwerów Google na całym świecie!

Wymagania dotyczące gry

Minimum

 • System operacyjny: Windows XP.
 • Procesor: Pentium 4 (3 GHz).
 • RAM: 1 GB.
 • Karta graficzna: ATI 9600 / NVidia 6600 (128 MB, Shader model 2.0).
 • Karta dźwiękowa: Urządzenie dźwiękowe kompatybilne z DirectX® 9.0s.
 • Miejsce na dysku: 6.86 GB.

Zalecana

 • System operacyjny: Windows 7 lub powyżej.
 • Procesor: Pentium g5400.
 • RAM: 2 GB.
 • Karta graficzna wideo: NVidia 620 (1 GB) lub lepsza.
 • Karta dźwiękowa: Urządzenie dźwiękowe kompatybilne z DirectX® 9.0s.
 • Miejsce na dysku: 10 GB.

O grze

Left 4 Dead to świetna strzelanka z perspektywy pierwszej osoby przeznaczona do gry wieloosobowej w środowisku apokalipsy zombie. Ta wiązka została opracowana na silniku Source, co pozwoliło programistom stworzyć realistyczny i szczegółowy obraz oraz świetną animację.

Gra otrzymała również świetną ścieżkę dźwiękową. Twórcą strzelanki było studio Valve. Masz możliwość wzięcia udziału w dynamicznej bitwie między ludźmi i zombie.

Left 4 Dead to główna strzelanka akcji ze kamerą z trzeciej osoby. Gra jest przeznaczona do wspólnego przejścia czterech graczy. Można jednak przekazać firmę jako dwie, trzy lub cztery i sam.

Cały fragment jest oparty na trybie współpracy, więc po prostu nie musisz się nudzić, ponieważ będziesz bawić się z innymi ludźmi na całym świecie, a będziesz mógł świetnie się bawić w towarzystwie swoich przyjaciół.

Znajdujesz się w ogromnym otwartym świecie, który został zniszczony przez rozprzestrzenianie się strasznego wirusa. Wirus ten jest w stanie wchłonąć wszystkie ludzkie życie, zamieniając człowieka po człowieka w złe walking dead.

Tryb wspólnego przejścia daje możliwość, aby świetnie się bawić z kolegami z drużyny w zespole do czterech osób. Idź razem, aby podbić świat, gdzie zmiażdżysz straszne stworzenia.

Do Państwa dyspozycji, wiele różnych pistoletów, które można znaleźć na terytorium, również nie zapomnij o schronie, ponieważ z nocnymi zombie są bardziej podstępne i aktywne.

Brakujący gracze na żywo zostaną zastąpieni przez boty. Walcz tutaj, aby walczyć z armią wściekłych zombie. Ten ostatni lepiej nie dotykać, w przeciwnym razie rozerwie wszystkich na kawałki.

Left 4 Dead 1: Rozgrywka

Jedną z najlepszych funkcji tej gry jest rozgrywka w trybie offline i online, które uczyniły go atrakcyjnym dla fanów gier grozy. Fantastyczne połączenie co-op, online z horrorem, działania i strzelanie się do niego jednym z najlepszych i warto grać w gry!

Historia gry

Fabuła gry koncentruje się wokół apokalipsy zombie, która wydarzyła się w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Zwykli ludzie zostali zarażeni strasznym wirusem, który niektórzy zamienili w szybkich i krwiożerczych zombie, a inni w mutantów o nadprzyrodzonych zdolnościach.

Świat wywrócił się do góry nogami i rozpoczął zakrojoną na szeroką skalę ewakuację, ale czterej bohaterowie nie mogli uciec przed okrutnym losem. zostali w mieście, a teraz muszą przetrwać i dostać się do punktu ewakuacji, cokolwiek ich to kosztowało.

Fabuła gry Left 4 Dead jest podzielona na sześć oddzielnych firm przed pierwszym z nich zobaczymy film otwierający, w którym czterech naszych bohaterów ucieka od hord zainfekowanych potworów.

Po nieudanej próbie ucieczki znajdują się na dachu jednego z budynków w Fairfield, ale po usłyszeniu od helikoptera lecącego w pobliżu, że najbliższy punkt ewakuacji znajduje się w pobliżu, na dachu szpitala miłosierdzia, próbują przebić się przez tłumy potworów, aby ratować.

Po długich i bolesnych walkach, nadal udaje im się dostać na dach cenionego budynku, gdzie za pomocą radia nazywają helikopter i opuszczają zainfekowane miasto.

Ale nie mają czasu, aby odlecieć na kilka kilometrów, pilot helikoptera zaczyna mutować, przestraszony bohaterów są zmuszeni go zabić i katastrofy helikoptera, ale wszystkie postacie przetrwać i przejść w poszukiwaniu innego pojazdu, który znajduje się w pobliżu, w garażu.

To właśnie w tym starym minibusie, który udaje im się znaleźć, opuszczają miasto. W ciągu najbliższych kilku firm bohaterowie gry wielokrotnie zmieniają pojazdy, walczą z tłumami potworów i szukają sposobów na opuszczenie skażonego terytorium.

CO-OP Rozgrywka

Rozgrywka opiera się przede wszystkim na trybie współpracy w grze. W sumie mogą grać cztery osoby, każda dla określonej postaci. Co więcej, gracze mają prawo wybrać postać według własnego uznania, a ten wybór będzie zależał od początkowego zestawu broni, umiejętności i umiejętności, które gracz będzie mógł dysponować.

Tryb multiplayer jest do okrzyków, ponieważ nie codziennie wychodzą arcydzieła, gdzie w towarzystwie przyjaciół będzie w stanie oprzeć się ogromnej hordy potworów z ulubionej strzelby. Wybór broni, choć mały, ale wystarczy, że gra zafascynowała cię od pierwszych do ostatnich minut.

Zadania podczas gry

W centrum rozgrywki Left 4 Dead są zadania, przeznaczone głównie do punktów kontrolnych. Jednak zanim dojdziesz do punktu kontrolnego, trzeba będzie wykonać dodatkowe zadania. Gdzieś może trzeba wyczyścić obszar zombie, a gdzieś, aby znaleźć kluczowy obiekt lub klucz.

W przeciwnym razie jest to typowa akcja, w której musisz walczyć z licznymi hordami zombie, gdy przechodzisz przez poziomy. Co więcej, zombie w tej grze chodzić i biegać, i to może być bardzo szybko, atakując całe stery. I nie będzie zmutowane zombie, wybuchające, puking trucizny i więcej.

Gra jest wypełniona napędem, a osoba nie ma prawie czasu, aby złapać oddech w środku poziomu, jak straszne potwory stale pojawiają się i nie pozwalają na relaks.

Cechy

Pod względem funkcji L4D1 może być jednym z najlepszych na świecie. Wynika to z faktu, że ta gra obejmuje zbyt wiele rodzajów funkcji, które sprawiły, że naprawdę przyjemne do gry i na pewno warto pobrać i zainstalować! Jeśli jeszcze nie próbowałeś lub nie oglądałeś gry, oto kilka funkcji, które najprawdopodobniej ci się spodobają:

 • Podstawą rozgrywki jest niekończąca się walka z zakażonymi współobywatelami. Każda z sześciu firm składa się z kilku poziomów, podczas których bohaterowie muszą dostać się do następnego pojazdu, aby opuścić, zamieszkane przez potwory miasta.
 • Poszczególne poziomy są połączone przez małe strefy bezpieczeństwa, raz, w których gracze będą musieli zniszczyć zainfekowanych tam, aby przejść do następnego etapu. W tych strefach bezpieczeństwa można znaleźć apteczki i amunicję, które przydadzą się w następnym etapie.
 • Niektóre poziomy zawierają tak zwane “Panic Jobs”, których aktywacja prowadzi do napływu ogromnej liczby potworów.
 • Sztuczna inteligencja jest wyświetlana w osobnej postaci, która za kulisami reguluje trudność przejścia gry w zależności od rozwoju postaci, zwiększając lub zmniejszając liczbę zakażonych, regulując ilość amunicji i apteczki.
 • Wizualizacja: Grafika w grafice okazała się naprawdę dobra. Jest to zasługa Game Designers Valve i osiągnięć Engine Source. Z tego powodu lokalizacje w grze okazały się zróżnicowane, atmosfera jest opresyjna, napięta, a to ułatwia dynamiczne oświetlenie. Ponadto, niania ma bardzo niewiele “lekkich” miejsc, a gracze często będą musieli używać latarek i innych urządzeń oświetleniowych.
 • Atmosfera: Cały fragment jest podtrzymywany w duchu, który “miłosierdzie i zbawienie czekać donikąd.” Jedynym celem dla naszej czwórki jest dostać się do bezpiecznego miejsca i jak najszybciej być w Nowym Orleanie, miejscu, gdzie jest jeszcze więcej żywych ludzi niż umarłych.
 • Wydarzenia akcji: Gra często zawiera tryb “potyczki”, w którym gracze są atakowani przez tłumy zombie w trybie superszybkim.
 • Rozgrywka: Rozgrywka ma jedną grę, kooperację i multiplayer. Ale najciekawsze w trybach gry, gdzie można współpracować z prawdziwymi graczami. I dlatego sztuczna inteligencja rzadko myśli o tym, co robić. Uważamy, że istota współpracy i trybu wieloosobowego jest już dla Ciebie jasna.
 • Rodzaje zombie: The Walking Dead w tej grze są niejednorodne masy. Istnieją jak zwykłe potwory, które nie różnią się w niektórych, lub zwiększone obrażenia, jak mini-bossów. Na przykład Czarownica jest nieśmierjącym się stworzeniem, które gwałtownie rzuca się na swojego oprawcę. Albo palacz plucie trucizną i halucynacje znaków.

Saldo w grze L4D1

Jest to, powiedzmy, ogólnie akceptowana nierównowaga, z którą wszyscy się kładzie od dziesięciu lat. Wprowadzając dwie zupełnie różne strony gry w Left 4 Dead, ocalałych i zainfekowanych zombie, Valve ryzykowało złamaniem drewna opałowego. Jednak tryb Versus, który jest drugą połową Left 4 Dead, obala te wątpliwości.

Klasyczny deathmatch jest umeblowany w ten sposób: czterech ocalałych, jak w kampanii, próbuje dostać się do schroniska, a cztery zarażone osoby starają się im zapobiec w każdy sposób. Aby to zrobić, są losowo przypisywane role czterech bossów (z pięciu możliwych).

Dla piątej, to Czarownica, z którą nie można grać, nie ze względu na jej wyjątkową siłę, ale raczej dlatego, że przez większość czasu jest w spoczynku, atakując tylko wtedy, gdy jest zakłócona.

Zalety zombie

Ale jaka przestrzeń taktyczna otwiera się z pozostałymi czterema! Większość bossów jest bezsilna w otwartej walce, ale ma co najmniej trzy wspólne przewagi nad ludźmi. Po pierwsze, gracze zombie mają prawo wybrać miejsce własnego wyglądu, choćby nie w pełnym widoku wroga.

Po drugie, gracze zombie mogą poruszać się po niedostępnych ludziach dachów za pomocą specjalnych tras. Wreszcie i po trzecie, osoby zakażone są zawsze świadome lokalizacji i stanu zdrowia ludzi. Tak więc, cała gra dla zombie składa się z kompetentnych zasadzek i wyraźnie zorganizowanych ataków.

Na przykład, ta opcja jest możliwa: przechodząc przez wąską uliczkę, ocaleni natkną się na Grubego Człowieka (Boomer), który natychmiast wymiotuje na dwóch najbardziej pechowych. Gruby, oczywiście, zabije, ale zadanie jest już zrobione, dając sygnał do ataku prostych zombie, które natychmiast zalewają alejkę.

Oto czas, aby dołączyć do gry dla innych bossów, którzy są cały czas czekając na ich uwolnienie. Hunter wystarczy wybrać ofiarę, której sylwetka jest oświetlona co najmniej żółtym konturem (co oznacza, że jej zdrowie jest niskie), poczekaj na dogodną chwilę i skocz, co najlepiej z jakiejś ściany lub dachu.

Okładka dla niego, z kolei, może pracować Palacz (Palacz), w stanie atakować z dużej odległości. Nie wstydź się i współpraca z Czarownicą. Pomimo faktu, że nie może grać, nie jest rzadkim gościem w Versus i umiejętnie zajmowane stanowisko w pobliżu jej obiecuje dobre wsparcie. Pod koniec rundy boki się zmieniają.

Jak rozpocząć grę wieloosobową?

Technicznie, Left 4 Dead multiplayer jest zaprojektowany tak, aby być nieprzyzwoicie proste i wygodne. Za naciśnięciem przycisku wyszukaj tak zwane “lobby”, w którym wybierzesz stronę. Następnie twórca strony rozpoczyna automatyczne wyszukiwanie serwera (wybrane zgodnie z naszą szybkością połączenia, upewnij się, że wybiera najbliższą lokalizację).

Grafika w Left 4 Dead 1

Tutaj mieliśmy miejsce, aby lamentować grafiki i starego silnika Źródła, Left 4 Dead wygląda tak niesamowite, jak to jest odtwarzane. Dotyczy to zwłaszcza pracy ze światłem. Ocena “Ściśle od 18” ze wszystkich komisji cenzury sane Left 4 Dead otrzymała za piękne oczy.

Jak również dla wszystkich innych części ciała, slurge latające wokół nas w całej grze. Pod względem przyjemności testosteronu z tej gry można porównać tylko jeden projekt, który jest Gears of War i jego piłą łańcuchową.

Dźwięki w grze

Ale jest jeszcze dźwięk. Wraz z oświetleniem, jedna z najsilniejszych stron Left 4 Dead. Dźwięk w grze jest silnie związany z rozgrywką, dzięki niej podejmowane są decyzje i budowane są taktyki.

Każdy szef jest zwykle słyszany z daleka i można go usłyszeć na różne sposoby: gruby człowiek tryska i ciągle się rozkoszuje, Palacz kaszle gruźlicą, Hunter po prostu krzyczy jak cięcie, a grób czarownic prowokuje gęsią skórkę na całym ciele.

Oprócz akompaniamentu muzycznego (bardzo podobnego do “Space Odyssey 2001” Stanleya Kubricka), nieustannie nawiedza cię nie najprzyjemniejsze dźwięki wydawane przez zombie.

Klasy L4D Zombie

Główne punkty podczas gry dla zombie są takie. Kluczem do sukcesu są zasadzki. Istotą zasadzki jest połączenie specjalnych dań każdemu szefowi.

W przeciwieństwie do ocalałych, gra dla zombie wymaga więcej cierpliwości. Oczywiście, aby zaatakować niezajętą grupę ocalałych z rąk tylko Czołgu, reszta powinna poczekać, aż ludzie zostaną zaatakowani przez tłum zombie lub, jeszcze lepiej, Czarownicę. Ostrożność jest cechą, która jest niezbędna nie tylko dla ludzi. Nie zapominaj, że wszystkie zombie są doskonale słyszalne przez kilkadziesiąt metrów.

Smoker

Smoker jest podobny do Barnacle half-life. Dzięki rzeczy, która jest dość trudna do nazwania językiem, przyciąga ocalałego, tym samym przerzedzając swoją rezerwę zdrowia. Ponieważ obrażenia są niewielkie, lepiej, aby Palacz pracował we współpracy z Łowcą lub Czołgiem.

Hunter

Drugi szef, który jest mistrzem wagi lekkiej. Hunter jest bardzo szybki i zwinny, ale w ataku jest dość wrażliwy. Rzuca z pozycji siedzącej i skacze na dość długi dystans. Skoki są najlepsze na pewno, ale jako palacz, zdrowie tego szefa jest małe, jeden błąd jest obarczony natychmiastową przemocą.

Boomer (Fat)

Najsłabsi z bossów. Fat jest przydatny, ponieważ może przyciągnąć dość imponującą liczbę zakażonych ocalałych. Dokładnie, ile, zależy od tego, ilu ocalałych będzie w stanie dotknąć jego odbioru Barf (dosłownie, “bleve”). Kamień węgielny zespołu zombie, który jest lepiej, aby rozpocząć wszystkie ataki na ocalałych.

Tank

Jedyny szef, który może zabić wszystkich ocalałych naraz. Przy dobrej prędkości i silnym uderzeniu czołg może również podnosić i rzucać kamieniami. Dwa podstawowe warunki, trzeba stale atakować ocalałych. W przeciwnym razie prawo do gry tego bossa zostanie przeniesione do innego gracza, a także uniknąć otwartych przestrzeni, w których możesz skupić ogień.

Wniosek

Left 4 Dead 1 warto pobrać na pewno i jeden z najlepszych horrorów warto spróbować. W tym celu staramy się jeszcze bardziej ułatwić Ci, zapewniając szybką szybkość pobierania bezpośrednio z serwerów pamięci masowej na Dysku Google.

Zapewni to najlepszą łatwość i wydajność podczas całego procesu. Nasza wersja L4D jest zabezpieczona, bezpieczna do pobrania, zainstalowania i gry. Możemy zagwarantować bezpieczeństwo, które zostanie zapewnione przez proces skanowania Dysku Google!